Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael cselekedetei elfogadhat...

Izrael cselekedetei elfogadhatóak?

Figyelt kérdés

Azt nyilatkozták, hogy letörlik a térképről a hamászt.

Én teljes mértékben támogatom Izrael támadásait az arabok ellen. A hamásznak pusztulnia kell, hogy Izrael békében élhessen ismét. Ti hogyan látjátok ezt a kérdést?



2023. okt. 12. 09:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%
Én inkább azt boncolgatnám hogy a világ legszegényebb társadalmának miből tellett 2500-5000 rakétára? Tudom hogy kályhacsőből csinálták nagy részét de fennmarad 500-1000 db ami többszáz ezer dollár értékű, nem beszélve az indítóállásról mert magától ez nem megy Jeruzsálem felé. Ki adott rá pénzt? Ez ma már lekövethető. Ha ezt segélyekből finanszírozták akkor mondhatni minden adományozó a terrorizmust támogatta. Mélységesen magába kéne néznie az ENSZ-nek is mert így csak bohócok gyülekezete.
2023. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
38%

Az hogy az izraelita sátánisták mészárlásaikat, illetve tömegesen elkövetett nemi erőszakaikat nem tudósítják, kizárólag a nyugati médiában illetve a háttérhatalomban betöltött zsidó Mammonista közösségek nyomásgyakorlásának köszönhető. Abban is lehet kételkedni hogy a Hamász egyáltalán nem egy Izrael által pénzelt szervezet.


Biztos vagyok benne hogy ebben a történetben (is) a dávidcsillagos-sátánisták a hunyók.

2023. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22, Szerintem meg ez nem így van.
2023. okt. 12. 13:07
 24/25 anonim ***** válasza:
20# Állítólag Irán pénzeli Őket...
2023. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Egyertelmű, hogy a csöves Irán van a hattérbe. Atomot nekik szar arabok....
2023. okt. 17. 17:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!