Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erre van mentség? Menekülőket...

Erre van mentség? Menekülőket bombázni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 14. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, Izraelnek mindent szabad, ha megtámadták
Na jó, eddig tartott a szimpatiam Izraellel..
Ez menthetetlen, de eddig is elítéltem Izraelt
23 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Felszólítod a civileket a menekülésre, aztán lebombázod őket? Miféle moralitás ez?
2023. okt. 14. 16:17
 2/30 A kérdező kommentje:

Vagy erre is az lesz a duma, hogy harcosok bújtak a civilek között?


Holott nyitott volt a plató, tele nőkkel és gyerekekkel:


[link]


Nálam eddig tartott a szimpatiam Izrael önvédelmi harcával és nem tovább.


Ez pontosan annak az eredménye, hogy a katonák nyíltan fel lettek mentve a háborús bűnökért való felelősségrevonàs alól.


Lehet h ők nem fogják felelősségre vonni a pilótát, de a nemzetközi közösségnek ezt neg kell tennie.


Mint ahogy a civileket gyilkoló palesztinokat is természetesen.

2023. okt. 14. 16:23
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Ahol gyalulnak ott hullik a forgács. Nem mentség, de ez van.
2023. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3-as és 4-es is hadd adja ki humanista gondolatait, ezekből is okul az ember.
2023. okt. 14. 16:39
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem kellene ilyen könnyen itélkezni, az izraeliek meg az arabok kb vagy 2-3000 éve gyülölködnek, és őlik egymást.


Mit vártatok? Hogy a zsidók semmit nem tesznek azok után amit az arabok tettek a mult héten?

Kedves palesztin(arab) bubusok, szerintetek a palesztinok nem fejeztek volna le már minden zsidót ott ha lenne hozzá erejük és eszük?

Dehogynem.


Szerintem nem érdemes ebbe morálisan belemenni, elintézik ők ezt ott egymás között.


Mi inkább foglalkozzunk a mi társadalmunk gondjaival.... Nálunk is van ám gond a morállal, soka gyűlölködés, stb...

Mindenki előbb a saját háza táján tegyen rendet utána okoskodjon bele mások dolgaiba!

2023. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Én ebben nem vagyok olyan biztos, hogy ezt tényleg az IDF csinálta, simán lehetett a Hamastól is egy búcsú ajándék (ők ugye kifejezetten megtiltották Gáza elhagyását) amit aztán a szervezet izraeli támadásként posztolhat a médiában.

De ha tényleg bebizonyosodik, hogy az IDF volt, és direkt civilekre céloztak a csapás előtt, akkor elítélendő, a felelősöket meg bíróság elé kell vinni. Sajnos a másik oldalon nincs ilyen bíróság ami esetleg a sajátjaikat büntetné meg.

2023. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Az araboknak minding is szinhazi kellekek voltak a sajat gyerekeik.

Tudom nagyon cinikusan hangzik de ez igy van.

2023. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

9:


Korrekt válasz, JewishGirl

2023. okt. 14. 17:12
 9/30 A kérdező kommentje:

10:


Íme itt vannak a “színházi kellékek”, ironizálj rajtuk.


[link]

2023. okt. 14. 17:13
 10/30 anonim ***** válasza:
67%

Tömeggyilkos patkányok mindkét részről, ennyi.

Valamelyik nagyhatalomnak, vagy akár a NATO-nak közbe kellene lépni, átvenni mindkét ország irányítását, és megakadályozni, hogy tovább mészárolják egymást.

2023. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!