Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért annyira baj az országnak...

Miért annyira baj az országnak, ha a lengyeleknél a dollárbaloldal alakít kormányt?

Figyelt kérdés

Tegnap este a HirTV-én csak erről volt szó egész este. Még a Bayer Showt meg a Bencsik, Gajdics elemzés műsorát sem adták le, mert jajj de fontos most a lengyel választás. Mégis miért ? Egy választás a sok közül. Miért ilyen fontos most Európa szempontjából?


Belehallgattam amiket mondanak. Úgy nyilatkoztak, hogy most döl el a migráció sorsa. Én viszont nem így látom. Az EU-ba már így is rengeteg migránst engedtek be. Azok a szaporodási rátájukkal többségben lesznek úgy 30 éven belül és azt tesznek amit csak akarnak itt. Ha pedig még fokozódik akkor lerövidül ez az idő 10 évre. Nem mindegy? Nem értem


2023. okt. 16. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ott nincs rubel jobboldal, tehát mindegy melyik oldal alakít kormányt.
2023. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha az EU vezetői a potenciális fogyasztók számát maximalizálni akarja és ezért betelepíti afrikát és ázsiát, akkor nincs mit tenni. Előbb utóbb elérik céljukat. Szerintem


Több ember = több fogyasztó = több eladott Ájfon = több cash a cégnek 👍

2023. okt. 16. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk a 7 cikkelyes eljárásban lehet jól jön ha valaki védi a hátunkat.(bár szerintem ha nem a PiS nyerne akkor se szavazna mindenki Magyarország ellen, mert veszélyes precedenst teremtene ha csak úgy el lehetne venni országok szavazati jogát)
2023. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végik Ficóék pl meg az olaszok. Azok jobboldaliak Nem?
2023. okt. 16. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ficó baloldali...
2023. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5 Nem tudom milyen oldali Fico, de úgy volt, hogy baráti a magyar jobboldallal tévedek?


6 Most az exitpolok szerint bizony visszatérnek a dollárbaloldalhoz és végre a rendes kerégvágásba kerül Lengyelország is.

2023. okt. 16. 09:33
 7/11 A kérdező kommentje:
A szavazatok 19,43 százalékának megszámlálása után 40,50 százalékon áll a kormányzó PiS a lengyel választásokon, a Polgári Platform vezette ellenzéki koalíció pedig 26,07 százalékon.
2023. okt. 16. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:35

Akkor mégse jó az exit poll? :D

2023. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Amugy lengyelországban egy diktatórikus szélsőjobbos párt ellen egy liberális jobbaldali párt küzd az elsőségért. tehát semmiféle baloldalról nincs ott szó!


Fico meg elméletben baloldali.


Az a helyzet hogy ebbena térségben a pártok ideologiája nem egyértelmű, vannak magukat baloldalinak, és vanank magukat jobboldalinak mondott pártok is akik kb egyik csoportba sem illenek mert hogy egyszerüen cak populisták, "Illiberálisok" ahogy azt Orbán elvtárs mondotta volt anno. Ezen pártok mint ahogy a fidesz is semmilyen ideologiát nem követnek, nem képviselnek, egyszerüen csak egy hatalomelvű butitó hatalmgyakorlás a céljuk.

Orbán amugy ezek közül a legrosszabb mert ő még nagyban árt is a saját népének közben. Ezen középeuropai pártok mind Orbánt kezdik másolni, és ez az ami a más országok igy a lengyel nép többségének nem tetszik, ezért is buknak meg mostanában, vagy ha nem is buknak meg de a hatalmuk nem olyan bombabiztos mint Orbán Viktátornak nálunk.


Sajnos a magyar a legszervilisebb nép a térségben!

2023. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Ne kínlódjatok már az exit pollal meg az első adatokkal, az ellenzék aratott a nagyvárosokban, ahonnan a legkésőbb érkeznek meg az eredmények. Most már teljesen biztos a kormányváltás, habár a szokásjogot követve az első körben úgyis Morawiecki kap kormányalakítási megbízást az elnöktől, aztán csak ennek a zátonyra futása után majd Tusk.
2023. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!