Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a lengyel...

Mit gondoltok a lengyel választások eredményeiről?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 01:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%
Viktor arcát megnéztem volna.:)Most már csak putyint tudja időnként lepippantani.
2023. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
11%
Félő, hogy előbb utóbb itt is ez lesz. Majd ha elkezdik betelepíteni a migránsokat és ugyanolyan káosz lesz itt is meg Lengyelországban is mint Európa tobbi liberális részén akkor nem lesz ekkora arcotok. Majd amikor a migráns meghágja a lányodat, vagy leköpi az feleséged mert miniszoknyában van az utcán, sírni fogsz még. Netán téged, ha női hozzászóló is volt.
2023. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Nincs baj a menekültekkel
2023. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

#22


Magyarok is csinálják ezt, felesleges mutogatni.

2023. okt. 18. 20:37
 25/38 anonim ***** válasza:
63%
23-as: A menekült nem egyenlő az illegális bevándorlóval.
2023. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
24%
Nem menekültről beszélek, hanem akikidejönnek az ingyen segélyért. Migránsokról
2023. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
39%
"Magyarok is csinálják ezt, felesleges mutogatni." De nem ilyen számban, mivel én találok magamnak nőt ha akarok, de ő a saját nőit nem érintheti meg vagy nézhet rá a valllása miatt. És bocs tudom hogy azért mert magyar csinálja még nem jogos, és ugyanúgy ki kell írtani az ilyet bárki csinálja (erőszak) de veled mit tennének, ha ugyanezt csinálnád valamelyik közel-keleti vagy afrikai országban? Itt meg elengedik őket és csinálja ugyanazt. (itt: Európában)
2023. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
9%
Ja és az lmbtq jogvédőnek üzenem, hogy 1. az nem joga senkinek aki az lmbtq ba tartozik, hogy a gyerekemnek erről tartson előadást az iskolában. (én sem vagyok homnofób) 2. a migráns és lmbtq kérdés amit a liberálisok képviselnek nem fér meg egymás mellett, de nagyon nem. Ez csak olaj lesz a tűzre, ez nem esett még le senkinke? Mert ha valakik nem tolerálják ezt akkor azok a migránsok.
2023. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
#27 Egyetértek.
2023. okt. 18. 21:54
 30/38 anonim ***** válasza:
78%

Ja és még egy utolsó komment. Most ami volt Izraelben a sok barom (nem a bevándorlókról beszélek mert ez részükről sajnos természetes) hanem akik európaiak, vagy amerikában akik fehérek és Palesztina mellett tűntettek, ahelyett, hogy elhatárolódtak volna ettől. Nyilván kellene ott valami megegyezés aminek Izrael is gátja, de akkor is zenei fesztiválon embereket lemészárolni, meg nőket gyerekeket gyilkolni a legmocskosabb dolog.

És ezek a barmok azt nem hallják meg amikor azt hangoztatják, hogy megölnek minden keresztényt és hitetlent. Félreértés ne essék akik itt kommentelnek mint liberális hogy csak bukjon meg a kormány és engedjenek be mindenkit százezrével (mert ez lesz a vége) meg ott tűntetnek, azok is kereszténynek számítanak hiában nem járnak templomba. Tüntetnek valakikért akik az életükre akarnak törni és fognak is. Na ez a kemény. De ha itt véletlen egy migránssal kicsit erélyesebben lépnek fel már megy hiszti meg jogállamiság meg az összes többi szarság. Ébresztő!!!

2023. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!