Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka a Belgiumban terrort...

Mi az oka a Belgiumban terrortámadást elkövető migránsnak, hiszen Svédország migráns betelepítő hely?

Figyelt kérdés

Teljesen irreális a tett. Nem értem mi volt az oka, hogy ezen a svéd-belga meccsen lelőtt három Svéd szurkolót, akit ki is pécézett a migránst. A meccs félbe is szakadt, már ha igaz a HirTV tegnapi elemzésében elhangzottak. Azt alig tudom elhinni, hogy mi bajuk van a migránsoknak a Svédekkel? Hiszen a Svádek elmondták, hogy a migráció jó hatással van az országukra. Folyamatosan telepítenek be oda mindenkit és már a színes bőrűektől is származtatják magukat


Erre egy belga migráns Allah nevében leöl 3 svédet majd megvacsizik egy étteremben. Nem is értem ?


2023. okt. 18. 10:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nahát. Erre nem is gondoltam. Nekem "fehér" agyam van. A fájdalmak egy idő mulva elmulnak. Túlteszem rajta magam. Koránégetés már régen volt. Ezek szerint azért mert egyszer koránt égettek a jövőben folyamatosan leölnek svédeket? -.-
2023. okt. 18. 11:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Te most komolyan logikát keresel egy ilyen vadbarom elméjében?

Mai hír hogy a lengyelországi Poznanban egy 70 éves (lengyel) ámokfutó késsel halálra szurkált egy ismeretlen óvodásgyereket, aki éppen arra sétált a csoportjával, nem valószínű hogy valaha ki fogják tudni deríteni egy ilyen cselekedetnek a valós okát.

A belgák/franciák/németek pechje hogy az arabok között sokkal több ilyen elmebeteg van, tehát ott sűrűbben fordulnak elő az ilyen gyilkos ámokfutások, aminek nem kiváltó oka, csak katalizátora a vallási gyűlölet a "hitetlenekkel" szemben. Épeszű ember nem gyilkol utcán járókelőket

2023. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!