Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka a Belgiumban terrort...

Mi az oka a Belgiumban terrortámadást elkövető migránsnak, hiszen Svédország migráns betelepítő hely?

Figyelt kérdés

Teljesen irreális a tett. Nem értem mi volt az oka, hogy ezen a svéd-belga meccsen lelőtt három Svéd szurkolót, akit ki is pécézett a migránst. A meccs félbe is szakadt, már ha igaz a HirTV tegnapi elemzésében elhangzottak. Azt alig tudom elhinni, hogy mi bajuk van a migránsoknak a Svédekkel? Hiszen a Svádek elmondták, hogy a migráció jó hatással van az országukra. Folyamatosan telepítenek be oda mindenkit és már a színes bőrűektől is származtatják magukat


Erre egy belga migráns Allah nevében leöl 3 svédet majd megvacsizik egy étteremben. Nem is értem ?


2023. okt. 18. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Ezek állatok, ne keressél logikát ebben.

Azt a kezet harapják meg, amelyik eteti őket.

A határon kellett volna kivégezni az összeset, amelyik papír nélkül oda merte tolni a pofáját, vagy a kerítésen átmászott.

Kérdezés nélkül kellett volna lelőni őket, akkor nem lenne baj.

2023. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Attol mert sved mezben voltak nem volt biztos hogy svedek.

De mivel svedek voltak az azt jelentette hogy keresztenyek vagyis hitetlenek.

Belgakat es franciakat is oltek meg korabban terrortamadasban pedig mindket helyen igen sok "teso" el.

Tehat a motivacio velhetoen a feher kereszteny volt es nem az allampolgarsaga.

2023. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én már eleve azt sem értem, hogy egy Belga helyen miért a Svédeket pécézi ki, hiszen a Belgák is ellenségek számára és mindenhol jelen vannak. Ez arra engedtet következtetni, hogy kifejezetten a Svédekkel volt baja. De mégis mi? A svédek ezeket a migránsokat már a sajat népénél is többnek tartja. Mégis mi oka volt rá az a*rabnak?
2023. okt. 18. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Ez csak a te agyad szulemenye hogy kifejezetten svedek voltak a celpontok. Ezt abbol gondolod hogy sved mezuk volt?
2023. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt abból gondolom, hogy egy késő délutáni műsorban egy rendőrnyomozás vizsgálati eredményében közőlték.
2023. okt. 18. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Ja biztos nyilvanossagra hoznak nyomozati anyagokat. Ez igy szokas..
2023. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1, amikor ezekről beszélsz, akkor kikre gondolsz pontosan?
2023. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként a kérdés jogos. Én magam is ezt kérdezem, hogy ha "Allah nevében robbantott", akkor miért éppen az oda érkező svédeket ölte le, hiszen Belgiumban rengeteg fehér nemzetből válogathatott volna meg ugye a Belgák is keresztények és fehérek is gondolom. Persze nem tudhatjuk, mert nem voltunk ott és a régi elképzelésünkből alkotunk képet


Lehet, hogy manapság Brüsszel azon része ahol volt a meccs, annyira elmigránsozódott, hogy alig volt fehér és ezeket szúrta ki. Lehet ez bántotta. Nem tudom én magam sem. Lehet hogy a rikító sárga-kék zászló vagy ruha válthatta ki az ellenszenvet, mert ugye Izrael zászlajába is kék-fehér színek vannak. Nem tudni

2023. okt. 18. 11:24
 9/12 A kérdező kommentje:
6 Már meghalt szegény elkövető. Lezárult az ügy. Nyílvánosságra lehet hozni
2023. okt. 18. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat olvastam, hogy a svédországi Korán-égetés lehet a háttérben.
2023. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!