Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Izrael ténylegesen megkezdi...

Ha Izrael ténylegesen megkezdi Gáza felszámolását, akkor Európa is lángolni fog a vergődő muszlim lakosok miatt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 02:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, várható a magas terrorkockázat és utcai zavargások, lángolni fog Európa, félhetnek az itteni zsidók
Nem, nem lesz nagy gond, csak egy-két komolyabb eset maximum, csillapodni fog a helyzet
23 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Mi Európaiak nem hagyjuk eztet
2023. okt. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%

Nem Gazat tervezi felszamolni hanem a Hamast.


Europaban lesz sok feszultseg es konfliktus, de nem hinnem hogy langokban fog allni.

2023. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#2


Gázát le kell rombolni ahhoz, hogy a Hamászt fel lehessen számolni.

2023. okt. 31. 02:50
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem az egeszet csak reszeit ahol a kannibalok bujkalnak
2023. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#4


Hát ahol nem bújkálnak, az sivatagos terület, tehát igazából a lakott területet el kell pusztítani. Gondolom ez az európai muszlimoknak sem nagyon fog tetszeni.

2023. okt. 31. 02:53
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

Nem biztos hogy a "sivatagos" kifejezes passzol de ertem mire gondolsz.

Ja, a beke vallasa europaban lofralo szakallas kis reprezentansai valoszinuleg aprobb idegrohamokat fognak kapni a kovetkezo nehany het alatt

2023. okt. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Univerzális balhék lesznek.
2023. okt. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Én féltem az európai zsidó közösséget, már most elkezdtek zsinagógákat rongálni, mi lesz ha majd elkezdik verni meg lincselni a zsidónak vélt békés európai lakosokat? Holokauszt 2.0
2023. okt. 31. 03:59
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
Majd a franciák meg németek is rájönnek hogy szorosabban kell fogni a gyeplőt. De ahhoz még pár halálesetnek bekell következnie.
2023. okt. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Én nem utálom az összes muszlimot, de véleményem szerint az ő vallásukban, szent írásaikban alapvetően benne van az erőszakosság, hódítás, és hasonlók. Nem ok nélkül több a radikális iszlamista, mint a radikális buddhista vagy radikális keresztény.

Tudom, léteztek elfajzott keresztények (középkor), de nekik közük nem volt az eredeti krisztusi tanításhoz.

2023. okt. 31. 04:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!