Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Izrael ténylegesen megkezdi...

Ha Izrael ténylegesen megkezdi Gáza felszámolását, akkor Európa is lángolni fog a vergődő muszlim lakosok miatt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 02:13
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20


Ez nyilvánvaló már legalább a 70-es évek óta.


Már csak az a kérdés, hogy mit választ Európa: erőszakosan integrálja vagy kiutasítja az összes bevándorlót


Más választásunk nincs, ha továbbra is a liberalális demokrácia kontinenseként szeretnénk meghatározni magunkat!

2023. okt. 31. 13:19
 22/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
44%

"#17 Az a durva, ezt már teljesen előre látta 2011-ben Anders Breivik nevű fickó, akkoriban még sehol se voltak migránsok meg a többi…"


Az a durva hogy egyesek milyen pozitivan nyilatkoznak attól a tömeg gyilkosrol aki olyan muszlimokat ölt, akiknek nem azokhoz a muszlimokhoz tartoznak akik miatt meg ölte öket...Fuck logic.


"Már csak az a kérdés, hogy mit választ Európa: erőszakosan integrálja vagy kiutasítja az összes bevándorlót



Más választásunk nincs, ha továbbra is a liberalális demokrácia kontinenseként szeretnénk meghatározni magunkat!"


1. Van: Azt toloncolják ki, aki meg szegi a törvényeket. Csak a túlzott humanista hozzá állás miatt, europában ahol még gyilkosságért sincsen kivégzés, ott nagyon ritka a kitoloncolás még ha meg érdemelni a tettes, akkor is el sumákolják.


2. Az általad mutatott "megoldások", miszerint mindenkit erőszakosan a kultúrádba kényszeritesz, nem válógatva hogy olyan alak-e aki szembe megy a kúlturád papiron le írt törvényeivel, vagy csak elvi ellentéte van vele, nem gyakorlati VAGY mindenkit ki kergetsz függetlenül adtól hogy törvény szegő, vagy törvény tisztelő migráns, vagy attól függetlenül hogy egy szaudí elnyomás elől menekült nő vagy körözött emberkereskedő...


Nos ebben, ha ezek meg valosulnának a "liberális demokrácia" már nem lesz a kontinensen.


Engem mindig meg döbbentett amúgy ez, hogy a legtöbb hozzád hasonló aki a vallásom fanatikusait szidja a demokrácia ellenességük miatt, azok mennyire hasonlóan gondolkoznak mint a vallásom fanatikusai. Egy olyan egyszerű megoldás sem jut az eszükbe, mint amit az 1.-es ben mondok, hanem egyből mindenkinek neki mennének válógatás nélkül.


3.


Eleve ez egy érvelési hiba: [link]


Haj...Olyan ciki ilyenekkel találkozni.

2023. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Alex Fly ***** válasza:
71%
@19: igen,Breivik az ~lő példa arra, hogy nem kellenek ide migránsok, megoldjuk a mészárlást saját erőből is...
2023. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Európa annyira nem akarja ide az izraeli zsidókat, hogy inkább számol az itteni radikális muszlimok acsarkodásával. Hajrá... :D
2023. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

22


Érdekes amit írsz. Megkérdezhetem hány éves vagy, és milyen iskoláid vannak? Magyar vagy? Gondolom nem, mert a helyesírásod siralmas. A logikád enyhén szólva gyerekes.

2023. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%

Hálásak lehetünk Izraelnek, ha a terroristák nagy részét megölik. Azok már biztos nem fognak sehol máshol robbantgatni, merényleteket elkövetni senki ellen.

Remélem minnél többet kinyírnak és elásnak jó mélyre.

2023. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
57%

Hát, de magyar vagyok.

Az iskolám nevét értelemszerüen nem osztom meg, de érdekelne, hogy mi a bajod a logikámmal.

Amit valamiért nem magyaráztál el...

2023. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
38%

Sajnos mivel nem mondtál semmi konkrét bajt a logikámmal meg úgy konkrétan semmit, így csak egy érvelési hibát találtam a válaszodban:

[link]

2023. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
19%
Pont ezért. (Meg a folyton linkelt baromságért.) Nem az iskoláid nevét kérdeztem. Megkaptam a választ. Szép napot.
2023. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
56%
A "baromság" egy segitség lenne neked, hogyan tanulj meg rendesen érvelni, ahelyett hogy személyeskedsz. Okosabbnak látszanál, próbált ki.
2023. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!