Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történne ha Franciaország...

Mi történne ha Franciaország megvenné Franciaországtól Francia Guyana-t, és így létrejönne Magyar Guyana tengerentúli vámegye? Milyen lenne ott akkor az élet? Mire használná a magyar kormány a területet? Támogatod az ötletet?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Támogatom Magyar Guyana létrejötétt :)
Nem támogatom Magyar Guyana létrejötétt :(
8 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Megszűnnének az óvodás nemátalakitóműtétek, nyomatékositva lenne a fóliázás és nem megengedett lenne a photo press kiállitás.
2023. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hypno ***** válasza:
93%

Kérdező!


Mégis mi változna ha az eladó és a vevő is Franciaország?

Mitől lenne az magyar Guyana?

2023. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Azt akartam írni hogy Magyarország venné meg Franciaországtól Francia Guyana-t
2023. okt. 31. 09:05
 4/18 A kérdező kommentje:
És így jönne létre Francia Guyana :)
2023. okt. 31. 09:06
 5/18 hypno ***** válasza:
85%

#3


Lehet hogy azt akartad, de nem azt írtad.

Szerintem ez egy ilyen tudatalatti dolog lehetett, hogy pontosan tudtad hogy hülyeséget írsz, de őszi szünet is van, dolgod sincs...

2023. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
*Magyar Guyana
2023. okt. 31. 09:08
 7/18 A kérdező kommentje:
De igenis komolyan gondolom! Én örülnék neki ha létrejönne egy Magyarországhoz tartozó Magyar Guyana Dél-Amerikában! Meg ha már leírtam hogy mit gondolok igazából akkor válaszolhatnál rá, hogy mi lenne a véleményed Magyar Guyana tengerentúli vármegyéről!
2023. okt. 31. 09:10
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Záros határidőn belül összedőlne ott minden, az emberek elmenekülnének. Mégis, ki akarna ilyen rosszat nekik?
2023. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hypno ***** válasza:
45%

#7


Miért lenne jó neked, ha a csüngőhassú szőlőbányásznak lenne egy tengerentúli birtoka is a te pénzedből ahova nem teheted be a lábad, mint ahogyan lassan a Balaton és a Fertő tó partjára sem?


Legyen neki elég hatvanpuszta.

2023. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 De az nem csak Orbáné lenne hanem egész Magyarországé. Meg ha pl:. Fejér megyébe is bárki mehet nem csak Orbán, akkor Francia Guyanába is bárki mehetne az is vármegye lenne csak az Atlanti-óceán túloldalán. Meg akkor lenne tengerpartunk végre, meg az Európai űrügynökség onnan lönné ki az űrhajókat, így abból is lenne pénzünk. Meg az ottani turizmusból is lehetne pénzt csinálni.
2023. okt. 31. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!