Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Pokoli helyzet jöhet, ha az...

"Pokoli helyzet jöhet, ha az iszlám országok összefognak a Nyugat ellen". Ebbe igaza lehet Tarjányi Péternek?

Figyelt kérdés

Ha már a dollármédia "moguja" is kongatja a vészharangot, nagy lehet a baj?

[link]


" az izraeli–palesztin konfliktus egy új, vallási alapú tömbösödést indíthat el a világban."


Nekem nincs félnivalóm. Nyitott vagyok az iszlámra, ha az kel



2023. nov. 1. 22:53
A kérdező szavazást indított:
igen. Igaza van
részben, de ettől még messze vagyunk. Másrészt a nyugati rendőrségnek komoly eddig nem látott ereje van
nem. Nincs semmi ilyen. Minden rendben van itthon az EU-ba
29 szavazat
1 2
 1/18 PMC Wagner ***** válasza:
81%
Ahhoz kevesen vannak európában hogy egy akkora cirkuszt csináljanak (na jó svédország kivétel ott tényleg gond van). Izrael ellen az egyetlen oka hogy nem törölték el Izraelt hogy ezek egymást legalább annyira utálják.
2023. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Már most is pokoli a helyzet sok európai nagyvárosban, pedig még össze se fogtak.
2023. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Természetesen hülyeség és Svédországban is minden rendben.

Álprobléma 😂😂😂

2023. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

volt már rá példa hogy az atab országok összefogtak.

katonailag nem nagyon ,de gazdaságilag odavágtak a világnak,mikor visszafogták az olajtermelésüket.

2023. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Pokoli helyzet jöhet, csak nem a nyugati országoknak. Ha az araboknak szükségük van rá, hogy a területükön levő olaj és földgázkészletek felett saját maguk rendelkezzenek, akkor úgy ugranak, ahogy a nyugat fütyül!! Lehet itt kérem szépen az egész arab félszigetből irak!! Földönfutó porbafingorászóvá tett néppel.

És európának sem muszáj észak-afrikában gazdasági befektetéseket folytatni. Nem a nyugatnak fog fájni az, hogy a kecskebszók visszamehetnek kecskét bszni. Nyugodtan lehet háborúzgatni, beszállhat bárki... Usa és az EU a világ éléskamrája! Ezek az országok nem csak el tudják látni magukat élelmiszerrel, hanem gigászi élelmiszerexportra is jut. Ezzel szemben az ÖSSZES arab ország élelmiszer importőr. Nem tudja ellátni magát. A kajájuk előbb elfogy, mint ami olajunk.

2023. nov. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Én is rettegek, hogy a Comore-szigetek, a Maldív-szigetek és Koszovó összefognak és lerohanják az Egyesült Államokat.
2023. nov. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére ránk ez nem fog vonatkozni, ebben az országban épeszű ember, nem marad.
2023. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
3, én nem hiszem, hogy a hazánk jelenlegi helyzetében, bármilyen erkölcsi alapunk lenne, más országokon mosolyogva ironizálni. És itt nem a véleményt szeretném korlátozni, mert azt tiszteletben tartva, jogod van hozzá, egyszerűen úgy érzem, hogy azon politika, ami az ironizálást alapul adja, annyira romba döntötte a hazánkat, hogy arcpiritó más országokat kioktatni, vagy röhögni az ő problémáikon. Itthon semmi sem működik már rendeltetsésszerűen és ezt egyedül annak a politikának köszönhetjük, ami az ironiát szolgáltatja. Én visszafogottabb lennék.
2023. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ostobaság. Egyrészt utálják egymást mint a szart, másrészt nyugati segítség nélkül seggbuták a modern hadászathoz.
2023. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

"én nem hiszem, hogy a hazánk jelenlegi helyzetében, "


Szerintem senkit nem érdekel, hogy te mit hiszel.

Menj és rettegj akkor Sopronban a náci találkozó miatt.

2023. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!