Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Németország, probléma van!”....

"Németország, probléma van!”. Igazat írhat a Bild?

Figyelt kérdés

„Világunk rend nélkülivé vált, és mi benne vagyunk a közepén” – kezdi kiáltványát a német Bild magazin.


Azóta leadtak egy másik cikket, amin háborognak, hogy nem képes egy ütős hadsereget kiállítani Németország, ha belesodródna egy háborúba. Én viszont értetlenül állok ez előtt. Hisz nem ez volt a fősodrású média célja? Próbálja ki magát az ember nőnek is. A háborúban letörik a köröm, a lakknak is baja lesz, a belőtt szép kis sérót szétfújja a szél és ugye egy nő nem alkalmas a háborúra mentalitásában sem. Így ugye a férfiak elnőiesítésekor már nem harcolnak. Nem ez volt hát a cél? [link]



2023. nov. 4. 14:23
A kérdező szavazást indított:
nem. Eltúlozzák
igen. Tudják mi a valós helyzet a lakosságot készítik fel
Nem is tudom
23 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
nem, a problémák csak most jönnek majd...
2023. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Az megvan, hogy pl. az izraeli hadseregbe nőket is soroznak?
2023. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

"Én viszont értetlenül állok ez előtt. Hisz nem ez volt a fősodrású média célja? Próbálja ki magát az ember nőnek is. A háborúban letörik a köröm, a lakknak is baja lesz, a belőtt szép kis sérót szétfújja a szél és ugye egy nő nem alkalmas a háborúra mentalitásában sem."

. Nem értem: most Te a nőket utálod, vagy csak a németeket?

2023. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2 De azok a nők, nem plázacica mentalitásúak. Nem bírnák sokáig
2023. nov. 4. 14:35
 5/25 A kérdező kommentje:
3 Nem utálok senkit. A nők legyenek nők. Nem támogatom, hogy a férfiakat átérzékenyítsék nővé. Viszont ha már megtették miért várják el, hogy férfiként is viselkedjenek? Ezt nem értem
2023. nov. 4. 14:37
 6/25 A kérdező kommentje:
3 Én annyira szeretem a nőket, hogy imádom őket. Szerintem nőnek születni kell. Nem választás kérdése, mint nálad pl. Na akkor ki is utálja őket?
2023. nov. 4. 14:38
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem, hogy, ha férfi vagy, akkor bármi jogod van megmondani, hogy mit tehet egy nő, vagy mit nem a szabad világban, max véleményed lehet, de az meg pont annyit ér, mint a legnemesebb hátsó fertájunk, ami mindenkinek van. Nem azt a kort éljük, hál Istennek, amikor a férfiak diktálhatnak a nőknek.
2023. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7 Egy férfi, ha nővé érzékenyítették át, akkor a nőies tulajdonságot tette magáévá. A mai metroszexuális PÁWA tini generációk már festik a hajuk és mindig be van lőve egy irányba. Festik a körmeik és a legérzékenyebb női identitást vették fel. Ezek az LMBTQ kategóriába sorolt egyének már nem lesznek képesek többé harcolni. A plázacica nem megy a frontra. Erről beszélek.


Jogom van megmondani, hogy ne vehesse fel a női nemet csak az aki annak született. Fordítva is igaz. Nem azért leszel nő, mert férfiként kipattan az agyadból, hogy micsoda buli lenne. Látom nem érted. Én nem azt mondom, hogy ne éljenek férfiként akik már nőként képzelik el maguk, hanem hogy nem akarnak majd. Most sem akarnak harcolni. Olvasd el figyelmesen !

2023. nov. 4. 14:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értem.
2023. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 hypno ***** válasza:
78%

Itthon is a Blikk-ből tájékozódsz? Ha ott írnak valamit az a tuti?

Mert az is pont olyan bulvár magazin mint a németeknél a Bild

2023. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!