Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem abszurd hogy miután nem...

Nem abszurd hogy miután nem ítélte el a Hamász terrorszervezetet, az ENSZ nyolc határozatot fogadott el, amelyek elítélik a zsidó államot ?

Figyelt kérdés
Mint egy kis extra : pont Szíria dolgozta ki és támogatta a határozatokat, ugyanaz a Sziria ahol Aszad erői több mint 3000 palesztin öltek meg a konfliktusok során.

nov. 11. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Végre kezdenek helyreállni a dolgok a világban!
nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Kirakatbohócok gyülekezete az ENSZ, világ vicce az egész. Ha létezne valódi tevékenységük, akkor mondjuk talán azt elérték volna, hogy a puffadt képű, atommal fenyegető koreai hormonzavaros tinédzserlány kezéből kivették volna egy ország irányítását(ahol milliók nyomorognak miatta), és egy távirányítós playstation-t adtak volna helyette a kezébe.

Ehelyett max kishalakba, ártalmatlanokba rúgnak bele,akik úgyse rúgnak vissza, tét nélküli vagdalkozásokba mennek bele. Valódi veszélyekkel nem foglalkoznak, mert akkor esetleg valamit csinálniuk is kellene.

nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
A zsidó államnak emberiség elleni bűntettek és népirtás miatt kellene bíróság előtt állnia. Ha ezt eléri az ENSZ akkor mondhatjuk hogy jól működik.
nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
A zsidó állam az elmúlt hetekben több ezer palesztint ölt meg, közben végighaknizta a világot a 44 perces, csúnyagonosz Hamaszról szóló videójával, hogy mindenki lássa, ki itt a rosszfiú. Közben atomjaira bombázták Gázát, rengeteg civil meghalt, miközben a terroristák nagy része nyilván régen nincs már ott.
nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Pár fontos részletet kihagytál a félrevezető kérdésedből :)

Az ENSZ elítélte volna a Hamaszt, de Kína és Oroszország megvétózták.

nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mr JuJo23

FYI :

Syria drafted and co-sponsored the resolutions, which passed with a vote of 151 in favor to six against — only Canada, Israel, the Federated States of Micronesia, Nauru, Palau and the U.S. opposed the measure, and 11 members abstained from voting.

nov. 11. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:28


?


Ezzel most mit akartál mondani?

nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
7: Azt, hogy hülyeséget írtál - már megint. Meg lett szavazva a határozat Izrael elítéléséről, és a kérdés erről szól.
nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8
nov. 11. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:19


Már miért írtam volna hülyeséget? Hogy jön ahhoz a válasz, amit írtam? Akkor lett volna értelme a válasznak, ha kétségbe vontam volna Izrael elítélését, de én nem erről írtam.

nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!