Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Ukrajnát felvennék az...

Ha Ukrajnát felvennék az EU-ba akkor csak őket, vagy ugyanúgy minket is piszkálnának a jogállamisággal és a demokrácia csorbulásával?

Figyelt kérdés

Tavaly február előtt szerintem mindenki kételkedett hogy Ukrajna valaha EU tag legyen mivel a feltételeik nagyrészt nincsenek meg. Ma meg már asztalon van a téma, annak ellenére ami megy ott.

Vajon ha tagok lennének (valószínű, hogy 1000% a harmadikon hogy megvétózzák) akkor ők jogállamisággal küszködnének és mi fejlődő demokrácia leszünk?


[link]


[link]


nov. 12. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Amig nem próbáljuk ezt ki, sosem fogjuk megtudni.

Én azt mondom, hogy próbáljuk ki.

nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Te érted amúgy amit olvasol?

A cím az indexen:

"Hivatalos: megkezdődnek az uniós csatlakozási tárgyalások Ukrajnával és Moldovával"


Nálunk a tárgyalások és a csatlakozási folyamat 10 évig tartott. Akkor veszik fel az EUba, ha teljesítik a csatlakozáshoz szükséges követelményeket és ezek között ott vannak a jogállamisági kitételek is.


Mi nem világos?

nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Az attól függ, hogy Soroséknak mi a véleménye
nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

2#


Ursula boszorkáék gyorsított felvételi eljárásról is beszéltek.

nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

"Ursula boszorkáék gyorsított felvételi eljárásról is beszéltek."


Én meg arról, hogy jövő héten majd nyerek a lottón és veszek három tankot. A szabályok adottak, a parlament és a tanács nem fog a szabályok felett átlépni, csak mert valaki felelőtlen politikai igéreteket tett.

nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
4, kérdés, hogy a magyar kormány és támogatói, miért nem szeretnék, hogy a kárpátaljai magyarság végre sorsközösségben élhessen az anyafölddel? Nem lenne nagy segitség az EU tagság a kárpátaljai magyar családoknak?
nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg arról, hogy jövő héten majd nyerek a lottón és veszek három tankot. A szabályok adottak, a parlament és a tanács nem fog a szabályok felett átlépni, csak mert valaki felelőtlen politikai igéreteket tett."


Abból kiindulva,hogy beengedik az ukrán gabonaexportot,ami nem felel meg az EU-s előírásoknak,amiért a halálba szabályozott EU-s gazdák is kiakadtak, ez alapján nem kizárt,hogy találnak kerülőutat a gyorsított eljárásra.

nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

6.


"kérdés, hogy a magyar kormány és támogatói, miért nem szeretnék, hogy a kárpátaljai magyarság végre sorsközösségben élhessen az anyafölddel? Nem lenne nagy segitség az EU tagság a kárpátaljai magyar családoknak?"


Egyetértek.De, előbb Ukrajnának ki kellene vonulnia Kárpátaljáról és befejezni a terület megszállását.

nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2: és te érted amit olvasol? büdös mukkot nem mondtam hogy holnap vagy 10 év múlva lesznek tagok. azt írtam ha felvennék, ez nyilván akkor értendő amikor felveszik.
nov. 12. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, az ukrajnai csatlakozással, hogy a lipsi kettős mérce nem ismer határokat. Továbbra is le fogják szarni a kárpátaljai magyarokat, és gyorsított eljárásban, csodával határos módon, bekerül Ukrajna az EU-ba, majd megindul a végtelen pénzszivattyú Ukrajna irányába.


Ha így alakul, az a pénz tőlünk is fog származni. Én az ukránoknak egy kanyi vasat nem adnék, mert hazug semmirekellő **gány népség, csakúgy mint az oroszok.

nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!