Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik olyan ország, ahol jó...

Létezik olyan ország, ahol jó az egészségügy, az oktatásügy, a közlekedés, a fizetés, a közbiztonság?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4%
Talán a közbiztonság még nem rosszabb. mint Gyurcsány alatt, de nem kell hogy mindegyik másik kategória jobb legyen. Elég azok közül hogy egy jobb legyen mint Orbániában, a többi pedig ugyanolyan, és ilyenből számtalan ország van..
2023. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati országok se tökéletesek, nekik is megvan a maguk baja.
2023. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Ausztria, Svájc, Izland, Finnország, Írország.
2023. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Brunei
nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Én Japánt mondanám ilyennek. Mondjuk hiába jó a fizu, ha ezért rohadt sokat dolgoznak. De elhiheted, ott nincsenek lerohadt kórházak és iskolák, a tömegközlekedés is kiváló, valószínű a vonatvezető öngyilkos lenne, ha akárcsak fél percet késne a vonat, nálunk meg az ilyen 1 órás késésekre már magasról szarnak az emberek, ezt tekintjük normálisnak. Bűnözés szinte nincsen, az utcák olyan tiszták hogy enni lehetne róluk, ha leteszed valahova a táskádat és másnap visszajössz érte, akkor garantált hogy még mindig ott lesz. Voltam Japánban, szóval tudom miről beszélek.
nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Voltál Japánban, köszönjük. Viszont nem éltél, nem dolgoztál ott. A Japán Jen árfolyama kaki. Persze, napi 16 óra munkával már lehet "jól" keresni, de azt Magyarországon is lehet, csak ne árufeltöltőnek menj!
nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot voltam Japánban. Voltam iskolában és kórházban is, össze sem lehetne hasonlítani egy magyar kórházzal. A tömegközlekedés meg tűpontos.
nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17 Ez igaz. De ettõl te még nem fogsz jobban keresni, kidolgozod a beled h jóllétben élj. Ezt Magyarban is lehet, akkor minek Japánba menni? A pontos tömegközlekedésért? 😁 Napi 12-16 óra munkával itthon már autód lehet, ott meg örülsz h jó a tömegközlekedés, nabravo!
nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Én visszakérdezek.

Hogy jönne létre egy ilyen országnak nevezett emberi közösség ?

Mert szerintem te egy olyan területet keresel, ahol sok a józan eszű emberi lény.

Na tehát mit gondolsz hol van az átlagnál sokkal több józan eszű ember?

dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az egészségügy/oktatás fejlettsége pozitívan korrelál az ország fejlettségével. Itt a 15 és 17-es válaszban megemlített Japán is idetartozik, de ide lehetne sorolni a nyugat-európai országokat, Dél-Koreát, skandináv országokat.
dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!