Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kiderült, hogy miért Svédorszá...

Kiderült, hogy miért Svédország a nemi erőszak fellegvára amire a cikk rámutat?

Figyelt kérdés

[link]



"Mióta a svédek megnyitották határaikat az észak-afrikai és a közel-keleti migránsok előtt, azóta nem csak az IKEA és Avicii miatt kerülnek a figyelem középpontjába, hanem a kirívóan magas szexuális bűncselekmények száma miatt is. A legtöbb illegális bevándorló amikor megismerkedik a liberális életstílussal és meglátja a gyönyörű nőket, nem bír uralkodni magán."


[link]


"A svéd rendőrség folyamatosan harcol a nemi erőszak ellen, főleg mióta egyre több a menekült az országban.


És hogy mit találtak ki, hogy csökkentsék a nemi erőszakok számát? Gumiból készült karkötőket adnak majd a fiataloknak, amire az van ráírva svédül, hogy ne érj hozzám.


Már a tapogatás is bűncselekménynek számít, ezért a Dan Eliasson, az országos rendőr-főkapitányság vezetője azt javasolja, hogy akit szexuálisan molesztáltak, az mindenképpen tegyen feljelentést a rendőrségen. Itt olyan esetekre gondolt Eliasson, mint amikor valakinek a lába közé nyúlnak, vagy amikor egy nőt lefognak azért, hogy egy másik férfi megérinthesse a melleit. A rendőr-főkapitányság vezetője szerint, ezeket a szituációkat sajnos nagyon is jól ismerik a fiatalok."


nov. 16. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

30

Nem mersz válaszolni?

nov. 16. 23:39
 32/61 A kérdező kommentje:

Ezek az országok, ahol szerinted keresztények voltak az erőszak tevők:



Botswana: 92.93 per 100k 🇧🇼


Lesotho: 82.68 per 100k 🇱🇸


South Africa: 72.10 per 100k 🇿🇦


Bermuda: 67.29 per 100k 🇧🇲


Sweden: 63.54 per 100k 🇸🇪


Suriname: 45.21 per 100k 🇸🇷


Costa Rica: 36.70 per 100k 🇨🇷


Nicaragua: 31.60 per 100k 🇳🇮


Grenada: 30.63 per 100k 🇬🇩



Itt vagy Afrikai benszülöttek vagy dél amerikai ahol sok a bandaháború, meg minden, tehát egyikben SEM Fehér hagyományosan keresztény emberek!

nov. 16. 23:43
 33/61 anonim ***** válasza:
27%
Ha elmondod ez hogyan kapcsolódik a kérésedhez.
nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
34%

"Itt vagy Afrikai benszülöttek vagy dél amerikai ahol sok a bandaháború, meg minden, tehát egyikben SEM Fehér hagyományosan keresztény emberek!"


Ez jó :))) Szerinted keresztény csak fehér ember lehet? :) Hát pedig az a helyzet hogy a keresztények nagy többsége fekete vagy latin amerikai. Akkor ők nem is keresztények? :) Továbbá ha megnézed itt Európában is magas a nemi erőszak olyan országokban ahol nem is élnek muszlimok vagy alig mint Izland vagy Norvégia. És nem is kell messzire menni. Itthon Magyarországon is minden napra jut nemi erőszak. Itthon is a muszlimok erőszakolnak akkor? :)))

nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
64%
Cigányok, négerek, muszlimok között is kiemelkedően magas az erőszakos bűncselekményeket elkövetők aránya. Az összes példádban a három csoport valamelyikével van a gond.
nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
23%
Döntsd el hogy vallási vagy etnikai szempontból vizsgálod mert ahogy látom összekevered a kettőt. A cigányok és a négerek keresztények. Ha vallási szempontból vizsgálod, és eddig erről volt szó, akkor a statisztikából egyértelműen kiderül hogy keresztények erőszakolják a nőket.
nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
20%
Egyik sem. Csak rámutattam három nagy arányban problémás embercsoportra. A háromból egyik esetben a problémák gyökere a vallás, igen.
nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
23%
Nem mutattál rá semmire csak arra hogy kevered a vallást az etnikai hovatartozással. Én mutattam rá hogy ha vallási szempontból nézzük akkor egyértelműen keresztények erőszakolnak. Ezt mutatja a statisztika. Nyilván nem tudod de a cigányok keresztények és a feketék többsége is.
nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
59%
Nem kevertem, eleve nem is adtam meg egyiket sem specifikus szempontnak. Te vagy az aki szemmel láthatóan mindenhová betegesen vallásosságot keversz. Kivéve ha muszlimokról van szó, ott már előjön nálad a kettős mérce.
nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
23%
Az volt az állításotok hogy kifejezetten a muszlim migránsok erőszakolnak tehát ti vittétek bele a vallásosságot. Éppen ezért vizsgáltam én is vallási szempontból és bizonyítottam hogy nem a muszlimok hanem keresztények erőszakolnak.
nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!