Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az ukránok 10 évvel ezelőtt...

Ha az ukránok 10 évvel ezelőtt nem lázadtak volna fel a Majdan téren, hanem várnak a választásokig hogy demokratikusan-választással buktassák meg Janukovicsot akkor nem tört volna ki ez az egész háború. Helyes a feltételezésem?

Figyelt kérdés
Nem lenne több százezer halott nem lenne romokban a gazdaság Krím Donbasz Luhanszk és a többi elfoglalt terület is mind Ukrajnához tartozna most. Az Euroatlanti tárgyalásokat az Európai Unióba való integrálódást is újra tudták volna kezdeni.

nov. 27. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
25%

Nem lázadtak fel. A CIA szervezte a puccsot.

Az eredménye önmagáért beszél.

Ukrajna nem lesz, csak volt.

nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy bűnöző, gerinctelen kormányt nem lehet demokratikusan leváltani-megbuktatni.

Egy ilyen kormány mindent meg fog tenni a hatalomért, ha kell csal, hazudik, -és 'majd elvitatkozunk róla'.

Ha pl a románok demokratikusan akarták volna leváltani Csaut, akkor ma a fiai uralkodnának.

Észak-Koreában pl demokratikusan választásokkal van hatalmon Kim Pingvin.

Oroszországban pl Putyin...

nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
69%
Az valószínűleg olyan "demokratikus" választás lett volna, mint a 2020-as Lukasenka-féle választás Belorussziában.
nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
74%

A feltételezésed egy nagy marhaság.

Akkor nem lett volna háború, ha Ukrajna önként és dalolva beleolvad Oroszországba.

nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

#2


Azért Janukovicsot Ceaușescu-val egy lapon említeni az durva aránytévesztés.



# 3 - 4-es:


A másik, Ukrajna az a világéletében nem létezett sem 1924, sem 1991 előtt.


És Fehéroroszország meg egy megyényi kis területből nőtt egy nagy országgá.

nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
83%

Magyarország se létezett a honfoglalás előtt. Románia se 1857 előtt.

MOST VAN.

És a népének van saját identitása, olyannyira, hogy harcolni is hajlandó azért a országért.

nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 Jeffrey Spender ***** válasza:
25%

Nem az odesszaiak vagy harkoviak döntöttek, hogy ők ukránok, hanem Lenin rajzolta teljesen újra a Cári Oroszország belső határait.


A harcolási hajlandósággal meg vigyáznék.


A németek is harcoltak a Reichstag szétlövéséig, több millió civil áldozattal. Saját akaratukból tették, vagy kényszerítette őket a "saját" politikai vezetésük ?

nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 Jeffrey Spender ***** válasza:
15%
Én egyáltalán azt nem értem, miért állnak úgy a kérdéshez, mintha Ukrajna oszthatatlan egész, és bálvány lenne ? Mi lenne, ha felosztanák őket egy Jobb, és egy bal parti Ukrajnára, és délre, és vigyék őket a Nyugat, ill. Oroszország ?
nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
79%

ma 13:21

"Szerintem egy bűnöző, gerinctelen kormányt nem lehet demokratikusan leváltani-megbuktatni."



Fején találtad a szöget. A felsorolásodból csak Magyarországot és Orbán Orbánovicsot hiányolom, na meg mondjuk a török erdogec-it. Megértem, hogy nem akartál a teljességre törekedni, de Magyarországot kihagyni...

nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
76%
#8: Akkor is ilyen megengedő lennél ha Magyarországról lenne szó? Ne érts félre, én pártolom, hogy mondjuk a Tisza, vagy akár a Duna vonalától keletre költözzön az összes ruszmán gyökér és mi meg tartozhassunk a nyugathoz, de attól félek, hogy Nektek ez nem felelne meg.
nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!