Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán új politikai szövetséges...

Orbán új politikai szövetségese megint kitett magáért Ferenc pápát illető obszcén kijelentésével? Magyar keresztény miniszterelnököt nem zavarja hogy az egyik legfőbb keresztény vezetőt verbálisan "szexualisan alázza" a szövetségese?

Figyelt kérdés

"Összefogásról egyeztetett Orbán Viktor az új argentin elnökkel

Őrültként becézett Milei egyébként egy alkalommal „kommunista faaszszoopónak” nevezte az argentin származású Ferenc pápát."


[link]


Beidéztem a durva mondatot, hogy értelmezhető legyen a kérdésem.

Nyilván még nekem is durva főleg egy egyházi méltóságról de pont ezért kérdezem hogy Orbán Viktort nem zavarja hogy minden további nélkül találkozik egy ilyen rágalmazó káromló emberrel?



2023. dec. 10. 10:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"de nem védik meg a pápát az alávaló támadásoktól"

és mit csináljon, vágja pofon?

"És én ebben az országban élek ahol ez a fajankó Orbán a vezető 13 éve."

emigrálj. pá!

de a legfontosabb hogy sírj csak tovább, attól minden jobb lesz!

2023. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

21. Mondjuk szóvá teszi, vagy nem megy el tüntetőleg de számos lehetősége lenne - hogy védi a kereszténységet. Ne csak kormánypropaganda céllal legyen egy ilyen hivatal.


Te ugye nem érzed magyarnak?

Hogy elküldöd az országból a honfitársaidat máshol élni.


Muszáj szóvá tenni hogy legalább az ilyen fidesz választási droidoknak mint te valami megmaradjon hogy nem faaszoopózzuk la egyik egyházi személyt sem főleg ha keresztény és pápa.


Te vagy az aki hólyagosra tapsolja a tenyerét Bayer Zsolti vérestorkú hányadék mondatain? Hát gondoltam.. gratula. :(

2023. dec. 12. 09:27
 23/31 anonim ***** válasza:

"hogy védi a kereszténységet"

meghívót kapott, illik elmenni, a kereszténységet én nem kötném ennyire szorosan a politikához


"Te ugye nem érzed magyarnak?

Hogy elküldöd az országból a honfitársaidat máshol élni."

én aztán nem küldtelek sehova, tanácsot adtam egy honfitársamnak, mi a baj? szabad az ország, oda mégy ahová csak akarsz.


miért lennék én fidesz választási droid? mert nem értek veled egyet?

tudjuk nálatok ez a módi.


az utsó mondatod meg a vergődésed netovábbja. mert te kiért tapsolod hólyagosra a tenyered? puzsérért vagy pottyondiért?

2023. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
46%

"Muszáj szóvá tenni hogy legalább az ilyen fidesz választási droidoknak "


És azok milyen választási droidok, akik kormányváltásért hörögnek acsarkodva? Amikor megkérdezzük tőlük, hogy kikre szeretnének váltani, akkor meg üvöltve közlik, hogy "bárkire". Ha nem vagy droid, akkor mond meg a tuti pártot. Lássuk.

2023. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Valami a témában is? :))

Saját gondolat vagy nem szabad a pártközpontban tiltják? :D

Sebaj majd pár évtized múlva esetleg lesz egy saját gondolatod... (by Goodwill Hunting)

2023. dec. 13. 10:41
 26/31 anonim ***** válasza:
46%

25


A saját gondolatodra lettem volna kíváncsi, hogy melyik nyerő pártra kell szavazni.

Erre villogsz egy filmből vett nem saját gondolattal, választ nem kaptam.

Droid vagy.

2023. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
A kérdésre hozzászólásod? Trollkodni bármely más robot jó, gondoltam érdemben képes vagy hozzászólni... nem nyert- többet vártam volna tőled, de mindig kijózanít a fidesznyik trollhadserege :))
2023. dec. 13. 16:10
 28/31 anonim ***** válasza:
az utóbbi válaszaiddal bizonyítottad hogy a fidesz birkáknál is lentebb vagy! melyik illik jobban rád a tanyavilágból, a marha vagy a szamár?
2023. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Komolytalan lettél a szememben. Csitt.
2023. dec. 13. 16:29
 30/31 anonim ***** válasza:
úgy gondolod ez egy komoly kérdés?
2023. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!