Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaf Scholz csak nekem tűnik...

Olaf Scholz csak nekem tűnik egy politikailag megcsinált jelentéktelen alaknak, vagy más is így látja?

Figyelt kérdés
Olyan tipik jellegtelen, súlytalan arcnak tűnik, aki talán soha nem lesz (nem is volt az eddig) karakán meghatározó karakteres politikus akire "nagy" emberként emlékezne bárki is. Nekem egy pl. 40 fős tablókép jut eszembe róla, aki felett mindig átsiklik a tekintet. Mégis jelenleg egy gazdasági nagyhatalom első embere. Mi a véleményetek. (Orbán V-tól elvonatkoztatva, ez a belföldi politikai vonal nem érdekel)

dec. 17. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem igen, én imádtam, ahogy kiküldte kávézni a nindzsát.

Ennyire, még Putyin sem alázta meg.

dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Fel tudod sorolni az elmúlt húsz év holland, dán, norvég, spanyol stb miniszterelnökeit?

Valószínűleg nem. Egy normális országnak nem kell, hogy egy "führer" álljon az élén. Egy normális, egészséges parlamentáris demokrácia működik anélkül is.

dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
nincs tekintélye. aki nem foglalkozik azzal hogy a gázvezetékét felrobbantották az csak egy 🤡
dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"aki nem foglalkozik azzal hogy a gázvezetékét felrobbantották..."

Honnan tudod, hogy nem ő rendelte el vagy adta az áldását az akcióra?

Így probléma nélkül tudta lenyeletni a néppel, a vállalatokkal és a parlamenttel, hogy nem vesznek az északi áramlaton keresztül ezentúl gázt az oroszoktól.

dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Mégis ő küldte ki kávézni Orbánt.
dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Orbán mégis becsicskulva ment ki kávézni a szavára.
dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Látom kár volt kiirni, hogy nem érdekel ebben a kontextusban O.V.

Mostanában kv-zással kapcsolatos kérdést se érdemes feltenni ezek szerint

dec. 17. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Ritkán látni repülő, kávézó nindzsát.
dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
kérdező, manapság itt jórészt csak orbánozó trollok vannak. még külpol témában is.
dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

[link]


"A kancellár 2021-es kinevezése óta az európai színtéren nyújtott teljesítménye eddig csalódás volt, a kritikusok pedig megjegyezték, hogy Angela Merkel korábbi kancellárhoz képest nem rendelkezik taktikai tárgyalási és kommunikációs készségekkel."


hát ha már a brüsszeli média a politico is erről ír, akkor csak gáz a tag.

dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!