Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaf Scholz csak nekem tűnik...

Olaf Scholz csak nekem tűnik egy politikailag megcsinált jelentéktelen alaknak, vagy más is így látja?

Figyelt kérdés
Olyan tipik jellegtelen, súlytalan arcnak tűnik, aki talán soha nem lesz (nem is volt az eddig) karakán meghatározó karakteres politikus akire "nagy" emberként emlékezne bárki is. Nekem egy pl. 40 fős tablókép jut eszembe róla, aki felett mindig átsiklik a tekintet. Mégis jelenleg egy gazdasági nagyhatalom első embere. Mi a véleményetek. (Orbán V-tól elvonatkoztatva, ez a belföldi politikai vonal nem érdekel)

dec. 17. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szimpatikus. Okos, megfontolt ember, nem dönt elhamarkodottan.
dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Orbán (kolostor mangalica) Vitya, súlytalanság, értéktelensége sokkal inkább szembe tűnő. Ja meg Európa legerősebb gazdaságát/egyik legélhetőbb országát irányítja, ez csak jelent valamit.
dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
12# Vak vagy? Nem tünt fel, hogy a kérdésben ki van emelve "sz@rik" O.V-re a kérdező. Elkepesztő, hogy a Timbuktu növénytermesztése kérdésre is OV válaszok érkeznek
dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!