Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most én látom rosszul vagy...

Most én látom rosszul vagy eruropa meg usa tényleg jobban tüntet palesztinokért mint pl ukrajnáert 2 ével ezelőtt?

Figyelt kérdés

dec. 20. 12:24
 1/7 Pintér László ***** válasza:
56%
Nekem nem tűnt fel.
dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a nép igen, ha erre gondolsz
dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel, de szerintem kár összehasonlítani a két konfliktust. Az Izrael-Hamász konfliktusban egyik kutya, másik eb, a másikban viszont az ukránok viszont védekeznek, a saját országukban. Az egyetlen ami közös, hogy vannak olyan áldozatai mindkettőnek, akik nem tehetnek semmiről (mindkét oldalon).
dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, azért tűnik így, mert az ukrán háború kezdetekor még tartott a BLM hullám a tüntetésekkel, térdelésekkel. Akkor nyomultak a woke őrülettel, az lmbtq+BBQ akcikal.

Akik most a palesztinok mellett tüntetnek azok akkor ezekkel voltak elfoglalva.

dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 azért érdekes hogy blm zsidók ellen fordult xd
dec. 20. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Azóta, hogy a BLM tüntetők között fehérek is voltak, én már semmin nem csodálkozom ha erről a csoportról van szó.
dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
ezek fizetett tüntetők vagy fanatikusok, de mind birka az biztos.
dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!