Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértetek Brüsszellel,...

Egyetértetek Brüsszellel, hogy a nemzeti kisebbségek, jogaik kezelése tagállami hatáskör, belügy maradjon, viszont az LMBTQ, melegházasság, menekültek, migráció politikában egységes, közös politikára, szabályozásra lenne szükség, ne legyen belügy?

Figyelt kérdés

dec. 28. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek ezzel, támogatom Brüsszelt.
Nem értek egyet, mást gondolok, de ez is logikus hozzáállás Brüsszeltől, elfogadom.
Nem értek egyet, ellenzem. Az őslakos, bennszülött kisebbségek jogait is Brüsszelnek kellene kezelni, védeni
Nem értek egyet. Fő a szuverentiás. Az LMBTQ, menedékkérők jogai, migrációs politika is legyen belügy, tagállami hatáskör
Nem tudom, mindegy.
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
GYURCSANY !!!!!!!
dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó cikk a témában:

[link]

dec. 28. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez az egyik legjobb kérdés amit itt olvastam.


Az Európai Unió Alapjogi Chartája

21. cikk - A megkülönböztetés tilalma

(1) Tilos minden megkülönböztetés, így különösen a nem, faj, szín, etnikai vagy társadalmi származás, genetikai tulajdonság, nyelv, vallás vagy meggyőződés, politikai vagy más vélemény, NEMZETI KISEBBSÉGHEZ TARTOZÁS, vagyoni helyzet, születés, fogyatékosság, kor vagy szexuális irányultság alapján történő megkülönböztetés.


Az egyik nemzeti hatáskör mert szuverenítás bla bla bla, a többi meg uniós hatáskör ? Mi a lóf.sz van itt ?

dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Férfi migránst eleve semmilyen szinten se szabadna beengedni az eu ba.

Csak abban az esetben ha nem muszlim, és orvosi, mérnöki, ápolói diplomával rendelkezik.


Minden más esetben csak 28 évestől fiatalabb hajadon, férj nélküli és gyermektelen nőket szabad beengedni.

Mindenki más kint marad és le kell lőni a határon ha határátlép.

dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a Brüsszel, he?
dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Ez megint valami kamu provokáció, mert a migránsok a nemzeti kisebbség részét képezik, tehát belügy.
dec. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Sőt, mi több, én még Londonnal, Béccsel, Berlinnel, Párizzsal, Stockholmal, Madriddal és még Varsóval is egyet értek.


Remélem, egyik már fővárost sem hagytam ki, amivel egyet értek.

dec. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Francokat, csak sikerült kihagyni.

Szóval, én továbbá egyet értek, Rómával, Athénnel, Portóval, Dublinnal, Edinburgh-el, Amszterdammal, Helsinkivel, Koppenhágával, és még Rigával is egyet értek.

dec. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Először is mindig győződjünk meg róla, hogy a kérdés valós tényeken alapul :)
dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!