Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valaki aki tud Ukrajnából...

Van valaki aki tud Ukrajnából valami közvetlen infót, mikor lesz már vége a háborúnak, mi ott az emberek véleménye?

Figyelt kérdés

dec. 30. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Igen persze beszéltem tegnap zebránszkival meg Putyinnal, azt mondták ne mondjam neked hogy meddig tart !
dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Úgy kb. a világ fele-harmada ezt próbálja kitalálni, hogy vajon mikor lesz vége és nem sikerül. De nem gond, nyilván a civilek Ukrajnában vagy a kiskatonák a harctéren majd egyből közlik, hogy 3 hónap múlva kedden.
dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérdés, mert ahogy az 1 írja senki se tudja.

Én visszament nőket szoktam kérdezni, hogy mégis mi a helyzet, hogy élnek?

És akk a legutóbbi azt írta, hogy a frottól 50km re ugyanolyan az élet mint volt.

Dolgoznak, járnak szórakozni, kV zni stb.

Aztán írtam, hogy ezt tök jó, de kivel?

Mert hogy elvileg a rendőrökön és tűzoltókon kívül nincsenek férfiak mert mindenki katona.

Erre ghostingolt 😂😂😂


Szóval ez vmi titok

dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

"mikor lesz már vége" ezt szerinted tudja valaki? nem tervezett program ez hogy tervezett időpont van a befejezésére.

mi a véleményük? elegük van

dec. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Addig tart ameddig az USA úgy gondolja.
jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!