Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orosz érdekszférába fogunk...

Orosz érdekszférába fogunk kerülni?

Figyelt kérdés
jan. 2. 14:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Elvan adva az ország a kinai meg orosz diktátoroknak
jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
14%

Hypno, belőled a trágárság és a düh árad, mire jó ez ?


Ha állítólag idősebb vagy, mint a Vitya, akkor 70 - 80 évesen is a számítógép elé vagy gyógyulva ?

jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 hypno ***** válasza:
42%

#12


Hiába próbálkozol, ennél közelebb nem fogsz jutni az életkoromhoz. 😎

jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%

nem


hipnó: csak ha megélted akkor mi a bánatért isteníted ukrajnát? mert tudnod kellene hogy kb hajszál híján ugyan azok.

jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
21%
Antalffy Tibor egyedülálló jelenség volt, mert ő volt az országunk legidősebb bloggere, vagy tényleg a 70 - 80 évesek is rá vannak pattanva a számítógépre, sőt internetes kommentelhetnékre ?
jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a kérdés, hogy mikor fogunk belőle kikerülni.
jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%

Én meg azt kérdezem, hogy őszintén mit szeretnének az emberek, akik elégedetlenkednek, sőt fujjognak ?


Mert olyan is van, hogy az illető orosz ellenzéki, nyilván nagy kritikusa Putyinnak, de attól még az sem tetszik neki, ami Nyugaton megy.

jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
A zemberek ezt akarják... Így igen.
jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
12/17 Jeffrey Spender Mi a bajod, én sem vagyok fiatalabb és napi 8-10 órát ülök a számítógép előtt. Miből gondold, hogy csak a fiataloké a számítógép?
jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
11%

# 19


Nekem 65 körüliek a szüleim, mégsincsenek ráfeszülve a számítógépre. Akkor majd egy 70 - 80 éves fog internethuszárkodni ?


Hogy lehet egyhuzamban 8 - 10 órát eltölteni a gép előtt ? Nem folyik ki a szemed, vagy fájdul meg a fejed ? És használódik el a levegő a szobában ?

jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!