Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi zajlott pontosa...

Szerintetek mi zajlott pontosan Epstein szigeten? Szórakozni járt oda az elit vagy tényleg csak a kiskorú lányok miatt?

Figyelt kérdés

Bill Clinton,András herceg .bírok

politikusok.hiresegek mind oda jártak.


Nem gondolom hogy ezzek a férfiak akárhol nem kapnának meg akármilyen felnot nőt olyan gazdagok.


Akor direkt azért jártak oda mert ott voltak kiskorú tancoslanyok meg kiskorú masszázsal foglalkozó lányok akiket Disney lendrol is szerződtetett Epstein felesége.

És ott nyugodtan a nyilvanosagtol távol lehetett szórakozni velük?


Ahogy olvasom mentségukre szóljon hogy azért annyira nem voltak annyira kicsik azok a lányok 13 év felett.


Olvastam olyat is hogy Epstein és Maxwell a felesége a Moszad emberei voltak így tudtak utána a zsidók zsarolni az USA politikusokat.

Mi az igazság?



jan. 4. 10:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
39%
Szórakozni jártak oda kiskorú lányokkal.
jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, engem nem hívtak :-(
jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 Fsms ***** válasza:
85%
Soha sem fog kiderülni. Szerinted epstein miért halt meg gyanús körülmények között ?
jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

3# igen valószínű valaki megoltek a börtönben.


De most hoztak nyilvanosagra a számítógépen talált dolgokat nagyon nagyon sok híres név volt rajta.



A felesége aki meg el Disney vél alt kapcsolatban rengeteg lányt szervezett be papíron csak masszázs volt meg tánc de gondolom ez úgy lehetett mint a rudtancosnok esetén felnot bárokban


Trump is járt a szigeten de neki külön volt máshol szórakozó helye

Clinton volt a torzsvendeg


Érdekes mert most pl Steven Howkingrol is kiderult a toloszekes zseni fizikusrol hogy o is járt a szigeten .


😀milyen bulik lehetek ott te jó isten .

Gondolom feleségét tilos lehetett vinni.

jan. 4. 11:18
 5/70 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem valami olyasmi dolgok lehettek ott amit a dark weben is láthatsz, nem csak szexuális, de lehet embervadászat szórakozásból, meg akármi. Én ezekből bármit kinézek.
jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

Vegulis amúgy értem őket figyi ok amúgy akármelyik felnot nőt megkaphatnak.

De gyereket nem kaphatsz meg pénzért se főleg úgy nem.hogy őket figyeli a média.


És érted mindig az kell ami nehezen megszerezheto.ez puszta pszichológia.


Epstein meg zsidó üzletember rajott erre az igényre és ezért vette meg a szigetet .

Tudta hogy ott nyugodtan lehet bulizni.

jan. 4. 11:31
 7/70 anonim ***** válasza:
52%

A konteók olvasgatása helyett fordíthatnál némi időt a helyesírásra is. Itt gyakorlatilag az anyanyelved gyalázod...


Epstein valóban egy pedóhalózatot üzemeltetett, na de hogy amerikai elnök is oda járt volna? Az összes élő elnök és családja védett személy és a titkosszolgálathoz nem csak a védelem tartozik, hanem néhány bűncselekmény felderítése is az ő hatáskörük ( pl pénzhamisítás ), kizárt hogy Clinton ilyen partikra járt volna. Ugyanígy hülyeség volt a pizzagate is.


Azt sem ártana figyelembe venni, hogy bár Epstein egy szörny volt mégsem volt az a nap 24 órájában. Kizárt, hogy minden buli csak és kizárólag a kiskorúak szexuális kihasználásáról szólt, abba már évekkel korábban belebukott volna.

jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
78%
Trumpot kellene kérdezni, jó barátja volt Epsteinnek. Biztos járt ott párszor kislányokkal játszani.
jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

Több a demokrata vezető volt mint republikánus de az tény hogy mind két oldalról voltak ott nevek .

Érdekes hogy szórakozni együtt mennek .


És ez nem oszeeskuves elmélet Clinton tényleg torzsvendeg volt 93 alkalommal volt emlitve Epstein ügyben.

És ő belőle simán kinezem a feher hazi asszisztensevel is kavart.


A York i herceg meg ott kavart egy 17 éves csajjal akinek most jutott eszébe panaszkodni .30 valahány évesen.


Amúgy emberileg megertem nekem is volt felnotkent is kamasz barátnőm. USA-ban le is csuktak volna.


De itt inkább az a bűn hogy beszerveztek őket és hogy ilyen magasrangu emberek is ezt csináltak.

jan. 4. 13:56
 10/70 anonim ***** válasza:
72%

Clinton 93-szor volt említve, de hol és hogyan? A vádiratban? Ez azt jelenti, hogy törzsvendég volt és gyerekeket molesztált?


Monica Lewinsky gyerek volt amikor lecummantotta Clintont? Azért nézed ki Clintonból, hogy pedó mert levarrt egy frissen diplomázott csajt? ( az első állítólagos esetnél 22,5 éves volt )


Neked nem tűnik fel, hogy hogyan mosod össze a dolgokat hülyeséggé?


Linkeld már be azt a periratot amiben te magad számoltad meg a 93 említést.

jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!