Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ tagok, ti megtiltanátok...

LMBTQ tagok, ti megtiltanátok a gyerekeknek, hogy nemet váltsanak?

Figyelt kérdés

Kifejezetten kiskorú, tehát 14 évét nem betöltött gyerekekre gondolok. Nemváltásba bele értem a különböző pubertásblokkoló szerek adagolását, más néven való szólítást is.

Kíváncsi vagyok, hogyan álltok a témához, mert tagadni szoktátok, hogy ilyesmit akartok.


Liz Truss angol ex-miniszterelnök amúgy tiltaná:

[link]



dec. 5. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, megtiltanám.
Nem tiltanám meg, egy kiskorú döntésképes ilyesmiben.
18 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%
Megtiltották a jurassic park dinoszauruszainak is, aztán mégis nemet váltottak. Az élet utat tör.
dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nagyon csendben vannak a tagok...
dec. 5. 13:53
 3/48 anonim ***** válasza:
85%
Mit jelent neked, hogy valaki lmbtq tag? Nem biztos, hogy van képzeletbeli tagságim, hogy válaszoljak a kérdésedre.
dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
69%
Nem tiltanám meg. Sokat beszélgetnék vele és ha úgy látnám, hogy komoly, akkor elvinném a témában jártas pszichiáterhez, hogy megállapítsa, hogy valóban fennáll-e a nemi diszfória vagy nem.
dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
Én a politikai pedofiliát tiltanám be, el a kezekkel a gyerekeinktől!
dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Mégsem akaródzik szavaznotok valahogy, csak magyaráztok.

5: azt én is, kezdve az LMBTQ politikai mozgalommal.

dec. 5. 14:02
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
Nagy kár, hogy kizárólag csak szélsőségek léteznek. Vagy betiltjuk, vagy kötelezően egy óvodás első nyikkanására szikét ragadunk. Az fel sem merülhet, hogy orvosi kutatásokon és tapasztalatokon alapuló szabályozást vezessünk be. Isten megőrizzen, hogy tudományos alapon döntsünk orvosi kérdésekben. Érzelmek alapján kell dönteni. A tudomány uncsi, azzal nem lehet szavazatokat gyűjteni, ellenben az agyatlan uszítással, féligazságokkal, félremagyarázásokkal.
dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%

Miért szavaznánk? Nem szavazunk, mert csak két szándékosan szélsőséges barom válaszlehetőség van.

Jelentkezhetnél a következő nemzeti konzultáció fogalmazói közé, ha esetleg még nem vagy benne a csapatban. Nagyon illenél oda.

dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

8: rendben, mi a harmadik, nem barom válaszlehetőség? Mire tudnál szavazni jó szívvel?

Szerintem elég jól kiderül a válaszodból, hogy nagyon is engednéd a gyereknek a nemváltást, csak még anonim módon is gyáva vagy ebbe beleállni.

dec. 5. 14:08
 10/48 A kérdező kommentje:

7: konkrétan mi a félremagyarázás a kérdésben? Pubertásblokkolókat adagoltok kiskorúaknak 18 éves kor előtt pl. Németországban, Egyesült Királyságban.

Jól kiderül az álláspontod abból, hogy orvosi "kutatáson" alapuló szabályozást vezetnél be, ami lényegében egyenlő egy igennel, magyarul engednéd.

dec. 5. 14:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!