Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Qasem Soleimani...

Szerintetek Qasem Soleimani inkább pozitív vagy negatív figura volt ?

Figyelt kérdés

jan. 5. 02:54
A kérdező szavazást indított:
Inkább pozitív
Inkább negatív
Nem volt egy jó ember , de az tagadhatatlan hogy sokat tett az ISIS ellen ami nagyon jó volt
Egyéb
Kicsodáról ?
Kit érdekel az az alak ?
8 szavazat
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Egy terrorizmust erősen támogató hadsereg főmuftija volt. Olyan nagyon pozitív személy nem lehetett.
jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt a kérdést is te írtad ki ?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..



Ki lesz a következő, akinek a "munkásságát" kell véleményezni ? Oszama bin Láden ? Ajmán az-Zavahiri ? Abu Bakr al-Bagdadi ?

jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es ,


Igen én voltam az , viszont itt ( még ha furcsának is fog tűnni a következő kijelentésem ) nem trollkodásról van szó , hanem őszinte kíváncsiságról mivel hogy a szvsz eléggé más elbírálásban szoktak részesülni az arab nacionálisták és/vagy a siíta fundamentalisták a szunnita fundamentalistának titulálható hasonmásaikkal szemben ...


Persze ez lehet hogy csak egyéni személyes tapasztalat , de már bőven találkoztam azzal a jelenséggel ( pl sok Youtube videónak a kommentár szekciójában ) hogy ugyanazok az alakok akik szídják az ISIS-t meg az Al Kaedát , hajlamosak éltetni Gaddafit meg Soleimanit ...


És mivel hogy ezt főleg angol nyelvű oldalakon vettem észre , csupán kíváncsi vagyok arra hogy vajon milyen megítélés alá esnek a legemblematikusabb arab nacionalista/síita fundamentalista figurák itt a Gyakorin ...


Ó és nem fogok Bin Ládennel meg egyéb szunnita fundamentalistákkal kapcsolatos kérdéseket kirakni , mivel hogy szerintem őket illetően nincs messze akkora vélemény megoszlás , és ne aggódj mert ( ami legalábbis az előbb említett arab nacionalista/síita fundamentalista figurákat illeti ) nem igazán lesz több ehhez hasonló kérdésem . :-)

jan. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!