Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik szerepelnek a most nyilván...

Kik szerepelnek a most nyilvánosságra hozott Epstein listán?

jan. 11. 05:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem abszolute nem érdekel, csak a boszorkányüldözés zavar. Hogy a primítiv állat IRIGY csőcselék meglincseli a nálánál, gazdagabb, esetleg tehetségesebb embereket, mert azok szexeltek valakikkel, akikkel a csőcselék is szexelne, csak nincs lehetőségük.
jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PMC Wagner ***** válasza:
100%
#1 én ezt nem nevezném boszorkány üldözésnek. Már évtizedek óta kerül fordul felreppennek ilyen információk egymástól teljesen független forrásból sokszor bizonyítékokkal hogy mik mennek magasabb körökben és nagyon ritka hogy az igazság szolgáltatás pontot tesz az ügyek végére
jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Leghíresebbek a listán:


András herceg

Bill Clinton

Donald Trump

Michael Jackson

David Copperfield

jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy listát is:


[link]



Madonna

Gwen stefani

Spieberg

Beyonce

Lynn forester

Demi More

Cindy Lopez


Meg hallottam ,hogy valamilyen tolókocsis is ment oda meg Dicaprio, Cameron Diaz


[link]

jan. 11. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
2: Amikor vallási ideologia nevében megtámadnak, meglincselnek embereket, az boszorkányüldözés. Írt valaki kb 5 ezer éve egy könyvet, ami szerint a szex az halálos bűn, és ezért most tömeghisztéria közepette embereket gyilkolásznak állítolagos szexért. Hiszen az egész eszement eljárásnak NINCS semmilyen VALÓDI oka, kizárolag ez a "NE SZEXELJ" vallási parancs.
jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy bővebb lista (átfedések persze lehetnek):

[link]

jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!