Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Több európai országban is...

"Több európai országban is orosz agressziótól tartanak". Most akkor megtámadják a NATO-T az oroszok vagy Ukrajnával se bírnak?

Figyelt kérdés

[link]


Igazán eldönthetnék már el mert kivenném a szabadságaim.


jan. 27. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyelőre biztosan nem, de a politikában nem 1-2, hanem 10-20 évre szokás előre gondolkodni.
jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Mégis kinek kéne ezt eldöntenie szerinted?
jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: Egyértelműen Putyinnak.
jan. 27. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem is EU-s, de nehany orszagra nezve valos lehet az ujabb katonai agresszio Oroszorszag reszerol (pl. Moldova).
jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Elég megnézni, hogy a legutóbbi sorozás mit okozott a ruszkik ál.

Konkétan tömeges diddzidálást menekülés.

A börtönøkből hozzák ki az embereket.

A fekete delfinből is igazoltan elfogtak az ukránok 2 olyan embert, akik sorozatgyilokért és kannibalizmusért töltötte az életfogytot.

És a ruszkik Ilyeneket soroznak katonának.

Te szolgálnál együtt ilyennel?

Mert ez kB aljább mint a 80 évvel ezelőtti idegenlégió, amikor az állomány 90%a valóban bűnözőkből állt.

jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem az a kérdés, hogy (1) Trump nyer-e novemberben (szerintem igen) (2) ő pontosan mit is fog lépni Ukrajna és a NATO kapcsán. Ha kilép a NATO-ból, akkor ciki helyzetbe kerülünk. (3) Az oroszok magukban szerintem nem fognak támadni, de a kínaiakkal karöltve, ha épp Kína az USA-val háborúzik, akkor lehet, hogy még kihasználja a helyzetet.
jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
#6 ha az USA kilépne a NATO-ból, akkor konkrétan összeomlana a gazdaság, úgy bepánikolnának a tőzsdék, mivel brutális módon felborulna a katonai egyensúly. Ez esetben az orosz agresszió lenne a világ legkisebb gondja.
jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

#7 Kinek mi lenne a legkisebb gondja. Nekünk tuti nem a tőzsdék lennének, hanem a fejünk felett elzúgó katonai helikopterek.


De ebben benne van az is, hogy az oroszok azért merték Ukrajnát megtámadni, mert azt hitték könnyen győznek. Talán visszatartja őket, ha erősebbek azok az országok, akiket támadni akar.

jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
1, Mióta segitettek megérteni, hogy Oroszország nem olyan hlye... azóta én inkább félek, mintsem megijedek, szal' én támogatok mindenkit, aki a kontinens biztonságáért tesz.
jan. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

9

Jogodban áll hülyének lenni!

jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!