Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaza van a Die Welt német...

Igaza van a Die Welt német lap olvasójának, aki szerint „Orbán Viktor nélkül már rég kitört volna a harmadik világháború”?

Figyelt kérdés

A Die Welt szerint Orbán Viktort és Recep Tayyip Erdogant összeköti, hogy nem riadnak vissza a konfliktusoktól, ha országuk érdekeiről van szó – a német olvasók ilyen politikusokat látnának szívesen hazájukban is. Az olvasók szerint ők is örülnének, ha a politikusaik tanulnának legalább egy kicsit Orbántól. A magyar érdekeket képviseli. Szerintük Németország jelenlegi politikusai erre képtelenek arra, hogy a választóik érdekeit nézzék.


Forrás: [link]


jan. 29. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én már azon csodálkozom, a sok 🐑 hogy nem emelt még szentélyt a csodatevő szent Viktornak. De minimum királlyá koronázták volna a Duna jegén, pár tízmilliárdért talán még azt is elintézte volna a Lölő-Group.
jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
azt nem irta a mandiner, hogy a narancs sem none Magyarorszagon a Fidesz nelkul?
jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, "biztosan".
jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
aztán fincsi volt bendő apateje kérdező ? fene a gusztusodat
jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"tegnap 16:21"


Én a múltkor véletlen belenéztem az m1-en a híradóba, amikor itt a német gazdák tüntettek. ott nyilatkozott az egyik, lehetett hallani nemetül is. kb a fordítás csak a felében volt igaz, a másik felére nem is azt mondta az ipse...na itt bukott is a dolog. a sok birka meg elhiszi azt, mert az biztos úgy van...

jan. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!