Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai ESTA, vízummentess...

Az amerikai ESTA, vízummentességi programból való kizárása Magyarországnak mennyire valós fenyegetés? Illetve mikor léphet életbe?

Figyelt kérdés
Az ESTA egy évre csökkentése már megtörtént, "hála" a jelenlegi politikának. És nem tudom, hogy ezt az újabb fenyegetést is betartják e az SZVH miatt.

febr. 2. 10:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Felőlem viszont ne szűntessék meg. Mindig is vágytam Ameirkába és ezután is akarok menni Amerikába. Szóval, remélem, hogy ESTA-val együtt megmarad a hátsóm.

Akinek van egy csöpp esze, az pontosan tudja, hogy a dollár a föld egyik legerősebb valutája, ha nem a legerősebb. Sokkal több értelme van dollárban tartani a pénzed, mint a naponta ingadozó forintban.


Az nem normális, hogy mindenféle, mondvacsinált indokokkal vétózunk, miközben otthon szétverik a normális élet utolsó maradványait is.

febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Azért van millió biztonságos lehetőség a dolláron kívül is ha valakinek nem jó a forint.
febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem viszont elég biztonságos dollárban tartani a pénzem. Az még sosem hagyott cserben.
febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én többször jártam már az Államokban és mindig ESTA-val. A turista vízumhoz szükséges végtelen várakozási idő, szigorú elbírálás és a magyar bürokrácia totális alkalmatlansága helyett, inkább a pár kattintást választanám interneten.
febr. 2. 10:29
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Amerika, hm... Maga mint földrész szép meg minden, de mint állam sosem vonzott. Részemről sem kár érte, ha nem lesz mentesség.
febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

Mi köze van a magyar bürokráciának az amerikai vízumhoz.

Azt nem az amerikai nagykövetség adja ki ?

Ha ott bürokrácia van az amerikai bürokrácia nem magyar.

febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
6, ha nem haragszól, azért helyettem ne dönts erről kérlek, egy személyben. Én szeretem az amerikai burgereket és söröket.
febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem döntöttem a te nevedben, a magam nevében írtam le a véleményemet. Én a magam nevében szoktam reagálni.


Ne láss bele dolgokat, köszi.

febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sokáig én is fújoltam az USA-ra, amíg először kint nem jártam. Na az leírhatatlan. És én se a politika miatt megyek ki, hanem a gyönyörű földrajzi adottságok miatt. Ettől nem szabadna, hogy bárkit a politikusok megfosszanak. És megint csak a kisember jár rosszul. Mert a nagyhalak ugyanúgy utazgathatnak majd ki ilyen-olyan kamu vízumokkal.
febr. 2. 10:40
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
#1 na igen... Pont ez a baj, hogy azok szavazgatnak akik a falu határát még el sem hagyták, és a Magyar Királyi Televízió Egyes Stúdiójából sugárzott adásból "tájékozódnak" a külvilágból.
febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!