Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai ESTA, vízummentess...

Az amerikai ESTA, vízummentességi programból való kizárása Magyarországnak mennyire valós fenyegetés? Illetve mikor léphet életbe?

Figyelt kérdés
Az ESTA egy évre csökkentése már megtörtént, "hála" a jelenlegi politikának. És nem tudom, hogy ezt az újabb fenyegetést is betartják e az SZVH miatt.

febr. 2. 10:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
#9 a kérdésben pontosan hol szerepel az, hogy a kérdező kíváncsi Kilences Válaszoló magánvéleményére?
febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
12# Fura, de az 1-es illetve a 2-es hozzászóló is saját véleményt fogalmazott, mégis a 9-esre buktál ki... Hogy is van ez?
febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Elnéztem, azt hittem ugyanaz írta. Mindig kiakadok ezen a mentalitáson, hogy ha engem nem érdekel a dolog akkor a többiek meg le vannak szarva, aztán kicsit elgurult nálam a gyógyszer :)
febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Amúgy engem is bosszant, amikor valakik nem fogják fel, hogy a szabadság vágy mértéke eltérő egyénenként.

Én elhiszem, hogy valakinek a Városligetbe kimenés felér egy világjárással, és ez szíve joga. De ne ez alapján korlátozzuk már azokat, akik az egész világot látni szeretnék, ha már nekünk lett teremtve. Én hál Istennek számtalan szép országban jártam már, és nem szeretném, ha az alkalmatlan politika ettől megfosztana bárkit is.

febr. 2. 11:10
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eddig sem volt gondom a vízum igényléssel, mindig meglett időben. Szóval ez engem nem vág hanyatt, amúgy sem vágyom oda.
febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
A Demokraták egyszerűen nem tudják elviselni, ha mások nem úgy ugrálnak, ahogy ők fütyülnek, simán kinézem belőlük ezt is, hogy meglépik. Viszont önálló ország vagyunk, nem gyarmat, szóval jól tesszük, ha nem a saját érdekünket védjük! Bidennek és csapatának már nem sok ideje van amúgy sem.
febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%
Oké, lesz még USA magyar gyarmat, értem.
febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

#16

Az első választ is gyorsan töröltették az amerikai demokrácia felkent védelmezői. Attól hogy fáj a kritika még igaz.

febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#16 vagy csak túl nagy hülyeséget írtál. Vagy gondolod a dollárbaloldal pénzeli a moderátorokat is?
febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Csak azt írtam hogy eddig sem akartam oda menni ezután sem akarok. Felőlem bevezethetik a vízumot.
febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!