Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a román sajtóban "Magyar lecke a románoknak" címmel értékelték a magyar lemondási hullámot?

Figyelt kérdés

Mivel a magyar baloldalhoz hasonlóan a román baloldalon sincsen semmiféle következménye az elkövetett hibáknak, botrányoknak és bűncselekményeknek.

De elmehetünk egészen Brüsszelig is, ahol von der Leyen asszonyság több milliárdos vakcínabeszerzést SMS-ben intézett (mert azt hogyan máshogyan kéne) és a kutyafáját neki, hát nem letörölte az SMSeket....(?)

Vagy Eva Kaili aki ellen korrupció miatt rendőrségi büntető eljárás folyik és simán visszamehetett az EPbe szavazni. stb...


febr. 14. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Világos, a baloldal a hibás ezért is. Értettük. 🤣🤣🤣
febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A következményeket a választók kényszerítik ki. Sem Novák, sem Varga asszonyság nem azért mondott le, mert rájöttek, hogy hibáztak, pedig több hónapjuk lett volna rá. Napvilágra került az ügy, botrány lett, a Fidesz lázas közvéleménykutatásba kezdett, kiderült, hogy bizony baj van, ezért mennie kellett két embernek. Ha Romániában is felháborodnak annyira, mint itt, akkor ott is mennie kell az adott politikusnak. Ilyen egyszerű.
febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


Akár hogy is fáj az árnyéka bizony a baloldalra vetül.

Ne beszélj mellé!!!!

febr. 14. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

"a magyar baloldalhoz hasonlóan a román baloldalon sincsen semmiféle következménye az elkövetett hibáknak, botrányoknak és bűncselekményeknek"


Úgy érted, ott is felmentik a kormányközeli pedofilok bűntársait?

febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


Milyen érdekes, hogy a jobboldalon botrányba keveredett politikusok távoztak a közéletből. Ez a baloldalon nem tapasztalható. Még a fütyivillantó Gréczy is visszasettenkedett....

febr. 14. 14:52
 6/10 A kérdező kommentje:

#4


Úgy értettem ahogy mondtam! Általánosan. Schmitt Pálról, Borkairól és a többiekről beszéltem

febr. 14. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

"Ne beszélj mellé!!!!"


Ő beszél mellé???? Te mit szívtál ember?!


Érted: a köztársasági elnök, aki aláírta a törvényt, ahol melegektől védik a gyerekeket, elnöki kegyelemben részesít egy pedofil bűnsegédet, aki a kormány embere. Nyilvánvalóan nem saját kútfőből csinálta, mert vele bukik a kormány volt minisztere, és belekeveredik a kormányközeli református püspök is, de a kormány férfiasan megoldja a helyzetet azzal, hogy lemondatja a köztársasági elnököt, és minden megy tovább.


Konzekvencia? Magyarország az igazságosság fellegvára. Példát vehetne a baloldal.

febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Látom hogy fáj a dolog, de akkor is úgy van ahogy mondtam!

febr. 14. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

"Látom hogy fáj a dolog, de akkor is úgy van ahogy mondtam!"


Jaj, ne már 😂. A hétéves gyerekem van ezen a szinten: nem-de-nem-de.

febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

"Látom hogy fáj a dolog, de akkor is úgy van ahogy mondtam!"

És toppantottál hozzá a lábacskáddal is, mikor mondtad? Mert addig nem hiszem el, amíg nem toppantasz hozzá a lábacskáddal is.

febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!