Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Origo.hu-n olvastam pár hete,...

Origo.hu-n olvastam pár hete, hogy Zelenszkijt lemondatják, végülis ki lett az ukrán elnök?

Figyelt kérdés
febr. 18. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
?.
febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orogo.hu címlapon 1-2 hete piros csíkban tolta az origo, ott ahol meg szokták írni, hogy kitört a 3. világháború, vagy mindjárt kitörhet. Csak nem volt időm elolvasni, és most nem tudom, ki lett az origo szerint az új elnök, az új zelenszkij.
febr. 18. 13:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a fideszesek többsége nem hülye, nagyon is jól felfogott érdekből tudatosan kollaborál.
febr. 18. 13:36
 4/6 MDaniel98 ***** válasza:
93%
Érdeklődés hiányában elmaraadt.
febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak a 6. világháború után fog kiderülni.
febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zelenszkij. Zelenszkij lett az elnök, mert eddig is ő volt. Az origo hazudik, és sajnálattal vagyok azok felé, akik elhiszik az ott látottakat.


Teljesen mindegy, hogy melyik párttal szimpatizálsz, olvasd el egy témáról bármelyik másik híroldal riportját, és te magad is látni fogod, hogy a dolgok ferdítése, felnagyítása, és az uszítás az, aminek köszönhetik a sikerüket.

febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!