Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "a harmadik világháborúval...

"a harmadik világháborúval kapcsolatos félelmek teljes mértékben jogosak. ". Igaza lehet a nagy Öregnek?

Figyelt kérdés

Most már bennem is felmerült a kérdés, hogy jogos félni egy újabb nagy világégésből?


"A történelem az élet tanítómestre" "A történelem ismétli önmagát". Az I.Világhávorú után azt tartották a sok borzalom után a legjobbnak, ami történhetett, hogy megfogadta mindenki, hogy sosem lesz még egy ilyen világháború. Aztán 18 után 39-ben reloadoltak.


A Világháborúkban rendre Európa kapta a legtöbb sebet. Oda-vissza szétbombáztak mindent. Ismét ugyanez lehet?

Azt írja a cikk rendkívüli [link]



febr. 20. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Igen. Lesz/lehet ebből a különleges katonai műveletből még világháború
nem. Csak nyugati propaganda, hogy adjanak pénzt, fegyvert Zelenszkijnek
Ezt ma még nem lehet tudni. 50%
13 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Az origo az a vesztett sajtóperek alfája és origója.
febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azért vesztenek annyi sajtópert, van a DK-s aktivistáknak sok ideje van jelentgetni
febr. 20. 12:33
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Jah, értem. Véletlenül sem azért, mert hazudnak, hanem mert a DK...
febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Én megnéztem a sajtópereket. Pl ott volt a bizonyító erejű kispesti video, amin Lakner van. Na arra a bíróság azt mondta, nem bizonyító erejű, hogy ő van rajta és elvesztette a pert. Na ilyen bírósággal....


Sokan jelentgetnek ennyi

febr. 20. 12:38
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Meg se nyitottam a kérdést, de már a cikkből tippeltem hogy Origó. Igen-igen, minden nap legalább kétszer kitör az atomháború. Megy ez így már két éve.
febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Hát azért én csak megvárom ennek a biróságnak a véleményét, hogy a valóságnak megfelelően tájékoztattak-e, vagy sem.
febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem hogy a frászba nem húzatták még le a rolót az origóval. Fele annyira sem hitelesek mint a pletykás falusi öregasszonyok.
febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz harmadik világháború, ha szilikoncsöcsű emberek vívják majd.
febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 hájaaa ***** válasza:
Legyen kétélű ez a nézet, ha ukrajna nem kap fegyvert, akkor a ruSSzkik se kapjanak...és akkor lehet kiegyenlített az erőviszony.
febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

9# " ha ukrajna nem kap fegyvert, akkor a ruSSzkik se kapjanak.."


Ruszkik sosem kaptak fegyvert te ostoba. Még az özvegy családokat sem lehetett segíteni, csak az ukránoknak adakozhattak itt is

febr. 20. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!