Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A BBC-t nezve latom az idojara...

A BBC-t nezve latom az idojaras jelentest, de soha nem mutatjak Budapestet, viszont Bucharest ott van meg a kornyezo orszagok. Miert?

Figyelt kérdés
Meg oroszorszagot is mutatjak, egyedul BP-t nem. Mi van?

márc. 8. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Kis ország, és így nem fér rá a térképre.
márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szlovakia is? Mert az is rajta szokott lenni.
márc. 8. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Most néztem meg és szerepelt rajta. 13 fokot írt Budapesthez.


[link]


Ott a video a linken..

márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért van mert szar országok fővárosával nem foglalkoznak.
márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 perc görgetés után úgy tűnik, hogy olyan kód mutatja a városokat, ami nem engedi az egymáson halmozódást. Ha nem közelítesz eléggé rá Magyarországra, akkor Budapest ütközik a Bécs és Zágráb feliratokkal, szóval nem mutatja addig, amíg nincs elég hely hozzá. Illetve egy csomó területről alapból alig mutat városokat, pl Hollandia és Dánia teljesen hiányzik, akármennyire is ráközelítesz, miközben Törökországból van egy rakás város. Én nem látok logikát benne.
márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3


A tv ben....

márc. 8. 16:34
 7/9 A kérdező kommentje:
eloben nezem a BBC-t a teveben, es keresem mikor mutatjak BP-t es kb. soha, de Bucharest meg a tobbi ott van.
márc. 8. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg a többi? Zágráb, Belgrád, Pozsony? Azokat sem látni ellenben Budapestet van hogy igen.
márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de Berlin, Parizs, Amsterdam mindig. Budapestet meg kb soha. Nem tudom miert kell izmoskodni...
márc. 9. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!