Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden tudatosan nem szólalt...

Biden tudatosan nem szólalt fel eddig Palesztina ügyében?

Figyelt kérdés

Múlt heti beszédében emelt szót először a 30.000 palesztin halottról. Addig tudatosan kerülte ezt a témát. Gondolom van mögötte egy stáb, akik tudatosan mérik, hogy egy-egy ilyen megszólalással hány szavazót nyerhet vagy veszíthet? Nem szólalt fel túl későn az ügyben?


Én egyébként 100%-ban Izraelt támogatom, de megértem sokak felháborodását, hogy pont az amerikai elnök nem mond semmit. Gondolom az is fontos szempont, hogy egy ilyen Palesztína melletti felszólalással mennyi zsidó szavazót veszthet. Belőlük meg rengetegen vannak az USA-ban.


Mit gondoltok?



márc. 11. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet véletlenül nem felszólalszni?
márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Amerikában és a kormányban nagyon erős a zsidólobbi. Meg Izrael támogatása.


Mi a meglepő?

márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván mondták neki. Az pedig érthető hogy már az USA is Izrael ellen szólal fel, hiába az erős zsidó lobbi. Egyre inkább biztos hogy Izrael népirtást követ el, ami az USA számára vállalhatatlan mert akkor egy lapon fogják említeni mint a népirtás támogatója.
márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek idejében szólt? XD mondjuk nem tudom ezzel mit ért el. Szépbgesztus
márc. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!