Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fog rájönni Európa,...

Mikor fog rájönni Európa, hogy a határvédelemmel, migránsproblémával és a baloldal veszélyeivel kell foglalkozni inkább?

Figyelt kérdés
márc. 14. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerda reggel, 8 óra után.
márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
A svédek elkezdtek rájönni, hogy nem mindenki náci, aki szerint nem kellene padlón nyomni ezt a bevándorlás témát.
márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
2027 február 31-ét rebesgetnek.
márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Ameddig az EU vezetése tele van degenerált baloldaliakkal/liberálisokkal, akik a tömeges migrációt pártolják, addig nem lesz változás.
márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem a pedofilokkal, korrupcióval, és az inflációval. Ezeket a témákat Orbán Viktor nem szereti
márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

5#


Egy-egy pedo botrány, korrupció, infláció teljesen jelentéktelenek az olyan nagy és sorsdöntő kérdésekhez képest, mint a migráció.

márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
6, akkor kéne szólni az illetékeseknek, hogy ne rúgják ki az őshonos magyarokat és vegyenek fel helyettük ázsiai migránsokat, meg ne hurcoljanak ide fél millányi bevándorlót.
márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7.


Jelentéktelen számú ember lett emiatt elküldve. A kérdés nagyon is fontos, nem véletlenül terelsz te is.

márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

7#


Rendben, szóljunk nekik.

De, tulajdonképpen a nyugati országokat majmolják.Ott kezdték el ezt.

márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

8, dehogy terelek, ha valaki, pont, hogy én beszélek a magyar migrációról.

én vagyok, az, aki felhozza a magyar migrációt és, hogy kicserélődik a népesség.

Én nem terelek, én beszélek róla.

és még mielőtt, a válaszodban leirnád, hogy de terelek, előre cáfolom azt is, hogy, nem akkor sem terelek, ha válaszodban terelőnek titulálsz. Gondold meg, ha terelőnek hivsz, kétszer is, mert már meg is cáfoltam, hogy terelő lennék.

márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!