Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban a templomokat...

Németországban a templomokat sorra lebontják és a migránsoknak építenek házakat. Jó ez így?

Figyelt kérdés

márc. 18. 09:53
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, téged kéne terelni... magasfeszültségű villanypásztorral.


Amúgy meg mókás vagy, hogy egyik mondatodban mondod az elfogadást, mint a vallás erényét, a másikban meg migránsozol. :D


Nyugtass meg, hogy csak egy troll vagy!


Egyébként nem értem, miért háborogsz Németország belügyein, szerintem remekül el vannak nélküled is. Talán jobban is, mint veled.

márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

21# "Kérdező, téged kéne terelni... magasfeszültségű villanypásztorral."


Na lám az elfogadó liberális 😂

márc. 18. 13:13
 23/54 anonim ***** válasza:
46%
Jól van ez így, emberségre van szükség, nem a gyűlöletteljes vallásokra.
márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
70%
Valóban elfogadó liberális vagyok... ezért nem tűröm, hogy birkaként kezeljenek, és terelgessenek. Amúgy tiszteletben tartom a különböző vallásokat, és nincs semmi gondom azzal, ha az ember a saját akaratából, tudatos döntés alapján választja azt a lelki utat. Mint ahogy azt is tudom tolerálni, ha valaki pókemberben akar hinni. Ő dolga. Állami pénzt azért ne kérjen rá, de azt joggal elvárhatja, hogy ezért ne köpdössék le, ne verjék meg. A terelés az más. Az egyházak azonban ok nélkül kapnak hatalmas pénzeket, ezzel nem értek egyet, nem kéne előnyben részesíteni őket, mint bármilyen más civil szervezetet. És iskolákat sem kéne adogatni nekik.
márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
23%
23 emberség nem létzik vallás nélkül
márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, a 18-as válaszomat "elegánsan" átugrottad, szóval újból felteszem a kérdést: jártál mostanában Németországban? Mi alapján hiszel el mindent, amit valahol hallasz? Mert ez egyezik a világképeddel és nem akarsz "összezavarodni"?

Voltam többször Németországban, rokonaik kint élnek, akik szintén hitüket gyakorló, római katolikusok. Voltunk velük templomba is: jól működő, szép hitéletet láttunk, jobban szervezettet, mint Magyarországon sok helyen. A templom úgy kb 700 éves műemlék, nagyon szépen gondozva.

márc. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
69%
21: Lehet, hogy az, de nekem a suta megfogalmazások, idétlen mondatok azt sugallják, hogy igazi aluliskolázott agymosott. :(
márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Most megpróbálok mindenre válaszolni. Nem megy gyorsan mert nekem van életem és nem idejárok folyamatosan másokat árammal való kínzására bíztatni, mert annyira elfogadó liberális vagyok.


27# " Lehet, hogy az, de nekem a suta megfogalmazások, idétlen mondatok azt sugallják, hogy igazi aluliskolázott agymosott. :("


Fizikus vagyok. Ez is mellé lőtt


26# Olvasom a hireket. Láttam videokat, amin templomokat bontanak mecsetté és migráns lakóházzá alakítva. Láttam



Az hogy egy faluban a nagyidéknál éppen még nem bontottak templomot csak azt jelenti, hogy a munkálatok folynak

márc. 19. 10:23
 29/54 A kérdező kommentje:

24# "Valóban elfogadó liberális vagyok... " ➡⬅ "Kérdező, téged kéne terelni... magasfeszültségű villanypásztorral."


Az elfogadó liberális mások halálát kívánja ?! Igen.

márc. 19. 10:24
 30/54 A kérdező kommentje:

17# "Nem, a vallástól agymosottak lesznek, befolyásolhatóak. És ezt láttuk, hogy mihez vezet. Boszorkányüldözéshez, keresztes háborúkhoz stb"


A vallás felszabadít az élet nyűgétől. Nem létezik egészséges társadalom e nélkül. A végtelen szeretet és elfogadás a vallás. A keresztes háborúkat a pénzéhes ateista uralkodók szervezték hogy raboljanak. Úgy hittek ők istenben, ahogy te.


"Nincsen, a vallás a társadalomnak ártott, mert még egy szempont, ami alapján az emberek különbséget tehetnek egymás közt, így sokkal fragmentáltabb társadalmat kapsz."


hAZUGSÁG.A BTK az hogy valaki bűnös elítélt is különbséget tesz emberek közt. Látod ti liberálisok még a megtért pedofiliában segítkezőnek sem vagytok hajlandóak kegyelmet adni. A vallás istenfélelemre nevel és szeretetre, elfogadásra. E nélkül nincs egészséges társadalom

márc. 19. 10:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!