Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban a templomokat...

Németországban a templomokat sorra lebontják és a migránsoknak építenek házakat. Jó ez így?

Figyelt kérdés

márc. 18. 09:53
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
82%
Temetőként is hasznosíthatók. Sok templomban ma is van kripta, urnatemető. Ezeket lehetne bővíteni, pl. a templomkertek felé és akkor ha az egyházak nem tudják fenntartani, temetkezési vállalatok tartanák karban őket. Elegáns temetkezőhelyeket lehetne létrehozni, ahol pl. az urnabérleti és sírbérleti díjakból finanszírozhatnák a felújítást, fenntartást.
ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
53%
Ja, a németeknél olyan tömeges az elvándorlás, hogy Magyarország tele van német migránssal. :D (szarkazmus)
ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként itt van a jelenség valós oka:

[link]

ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
70%

Kíváncsi vagyok, hogy mit reagál erre a kérdező. :D

a) személyeskedés

b) terelés

c) eltűnik

Amiben biztos vagyok, hogy nem vállalja fel, hogy hazugságot terjesztett, vagy tudatosan, vagy azért, mert őt is palira vették.

Ha mégis felvállalja, kíváncsi vagyok, hogy mivel magyarázza: szándékosan hazudott, vagy átvágták. És ha átvágták, akkor hisz-e még azoknak, akik átvágták? :D

ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!