Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megvan már a sírhelyed (kriptá...

Megvan már a sírhelyed (kriptád, bunkered)?

Figyelt kérdés

márc. 20. 04:51
A kérdező szavazást indított:
Nincs egyik sem
Egyszerű sírhelyem van
Kriptám van
Bunkerem van
12 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hamvasztani fognak és megígértettem mindenkivel, hogy a hamvaimat beleszórják a folyóba, ami mellett lakom (szabálytalan, hozzátenném).
márc. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy elég magánjellegű kérdés.

Mi köze ennek a politikához!? 😅

márc. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Hangulatkeltés.

márc. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3: Igen, hangulatkeltés, ébresztés, érdekérvényesítésre való felhívás. Miért, csak Cukerbergnek és társainak lehet atombiztos óvóhelye? A pestieknek ott a metró és a Vaskupola rendszer, valamennyire véd. De a szolnokiaknak, pápaiaknak, Bükk-csúcs közelieknek csak a 'célpontság' marad.

#2: Akkor lenne magánjellegű, ha névvel kellene szavazni, nem csak egy kattintással. Vagy tartasz a portál üzemeltetőitől, akikhez hatalmas magánjellegű információ fut be emailcímmel személyesítve? A tulajdonos kft Adatvédelmi Tájékoztatója ad némi támpontot, bár egyes adatoknak a felhasználó kiregisztrálása után még 5 évig való tárolása nem túl biztató.

márc. 20. 08:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben a szüleim sírjában kéne mennem de én elhamvasztatom magam és kinéztem már egy kis svájci települést ahol elteszik az urnamat.
márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Útszéli kutyát nem érdekli, mi történik velem halálom után. Nekem akkor már lényegtelen. Akár a disznókkal is feletethetnek, nem válogatósak, megeszik az emberhúst is.
márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az atom mindenkit hamvasztani fog.
márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Ha gondolkoznál és a ponyva mögé néznél tudnád, hogy sajnos ja... Csak nekik lehet.

Szeriintem is enyhén szólva nem jó jel.


De van jó hír is: egyszer minden ilyennek ki kell onnan jönnie.

márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Össznépi hamvasztás lesz.


Minek? :)

márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes arra gondoltok hog mi lesz a testetekkel ami egyáltalán nem oszt szoroz ha meghalsz.

De arra nem gondoltok hogy a lelketek hol lesz?? Mert a lélek az örökké él , tovább él.

Arra miért nem gondoltok hogy a lelketek hogy fog Isten előtt megállni?!

És mit fog majd Isten mondani?

Hogy gyere a kiralysagomba én szolgám vagy azt hogy :

nem tudok róla hogy törődtél velem, szolgáltál nekem , nem ismerlek és távozz tőlem ??


Ez az ami nem mindeggy emberek hogy hol töltöd az örökkévalóságot?

Nem a test ami számít, a lélek/a szív az ami a fontos

márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!