Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Oroszok csak hazamentek...

Az Oroszok csak hazamentek Ukrajnába az ENSZ szerint? Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Már olvastam ezt egy fórumon, de nem volt forrás. Most viszont hallom a professzortól is a videoban hangzik el, hogy most óriási világszenzáció, hogy Oroszország gyakorlatilag hazament Ukrajnába, mert az ENSZ szerint nincsenek határai Ukrajnának. Az Ukránok nem jelentették be a határaik, így az az Orosz terület. Az Ukránok nem jelentették be 6:00-nál hangzik el https://www.youtube.com/watch?v=dlWYvKAWBd4


Ez igaz lehet?



márc. 23. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen. Ennél igazabb állítás a világon még nem hangzott el.
márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Villás Béla mióta "professzor"? Minek a professzora? A hülyeségé?
márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Pont annyira igaz, minthogy 2020-ban lejárt a Trianoni diktátum és visszakaptuk a területeinket.

Baromság. A határok kis millió különböző szerződésben rögzítve vannak.

Sőt! Ukrajnának, pontosabban az Ukrán SZSZK-nak még a Szovjetunió idején is voltak határai. Mely határokat a kiváláskor megannyi nemzetközi szerződésben ismerte el Oroszország is pl a Budapesti memorandumban is.

márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:
74%

🤣🤣🤣 Villás Béla és az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza? 🤣🤣🤣

Először nem akartam elhinni. Aztán egy jót röhögtem.

...és még hülyeségeket is beszél

márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Van még ennél is viccesebb része az téves állításnak.

Ugyanis Ukrajna avagy az Ukrán SZSZK alapító tagja az ENSZ-nek*. Igen, 1945-ben bár a Szovjetunió részeként, de mint önálló ország lépett be az ENSZ-be, akárcsak Fehéroroszország.

Pont ezért a Szovjetunió felbomlása után ezen két országnak nem is kellett felvételét kérnie az ENSZ-be, vagy "megadnia a határait" ezt már 1945-ben az ENSZ alapításakor megtették.

*Azért vették fel külön országként 1945-ben, hogy a SZU-nak több szavazata legyen az ENSZ közgyűlésében.

márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a professzor annak kijár, aki egyetemen tanít. Villás Béla, ha jól írom amit a barátom linkelt nekem egy teológiai vagy filozófiai oktató egy vallási egyetemen vagy szabadegyetemen azt hiszem. De nem is ez a fontos, hanem hogy ezt mások is hallották. Mi lehet igaz ebből?


A fickó egyébként valóban aranyos. Én magam is jót nevettem rajta. Retron fésüli a haját. Ma már ezen én is nevetek, ha meglátok valakit

márc. 23. 19:34
 7/8 hypno ***** válasza:
84%

#6


Szerintem meg egy hétmérföldes nagy szélhámos.

[link]

márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Az az ember hülyeségeket beszél.


A határok tényleg sok szerződésben rögzítve vannak

márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!