Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az FSZB hogyhogy nem tudott a...

Az FSZB hogyhogy nem tudott a moszkvai terrortámadásról?

Figyelt kérdés

Pedig még az amerikai konzulátus is közétett egy felhvást CIA forrásokra hivatkozva, hogy Moszkvában terrortámadás lehet készülőben, talán a két titkosszolgálat is egyeztetett ezzel kapcsolatban a közelmúltban mint korábban már többször.

Az FSZB hogyhogy nem tudott a terrorcselekmény előkészületeiről? Már a híres orosz titkosszolgálat sem méltó a néhai elődjéhez képest?



márc. 25. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű úgy hogy ez egy rögtönzött terrortámadási akció volt, nem pedig hosszú ideig jól megszervezett akció. A terroristákon is látszott hogy amatőrök voltak, ISIS korábbi merényleteiben a terroristák általában egyben öngyilkos akcióval robbanó mellényel megukon követtek el ilyen lövöldözéses merényleteket tehát még élve se tudták elfogni őket, nem mint most.
márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 PMC Wagner ***** válasza:
100%

#11

Én nem nevezném rögtönzöttnek. A videókat látva pontosan tudták mit csinálnak, gyorsan lerendezték az akciót és kishíjján meg is menekültek. Azt én sem értem miértnem végeztek magukkal, látva mit csináltak az oroszok velük (egyikkel a fülét etették meg, a másiknak a tökeibe villanyt vezettek kihalgatáskor) aztán még kitudja miket fognak velük csinálni bár én az ilyeneket nem sajnálom.

márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az a "problémám", hogy tudták, mi vár rájuk. Miért nem lettek öngyilkosok?
márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13: több helyen beszélnek arról hogy ezeket eddig sem az eszükért várták haza, lehet hogy ehhez is hülyék voltak
márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
PMC Wagner és te nőként ilyen videókat nézegetsz?
márc. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Micsoda elmebuggyant felfogás,hogy Putyin tette,meg tudott róla...!

Térjetek már észhez,agyhalottak!

márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: hát ezaz. ennyi erőből 911 is ugyanez a helyzet.
márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a CIA se tudott a 9/11-ről.
márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!