Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi vár Oroszországban a...

Mi vár Oroszországban a terroristákra?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a fekete delfin nevű börtönbe kerülnek....
márc. 26. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 DK-s ***** válasza:
32%

Jeffrey Spender-nek:


Ja!


Egyébként a kérdésedre a válaszom: igen, pszichopata vagyok.

márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 Jeffrey Spender ***** válasza:

DK-s


Szerinted Mikor kezdődött a konfliktus ?


2022-ben ?


Vagy 2014-ben ?

márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 Jeffrey Spender ***** válasza:
Amúgy minek is írogatunk egymásnak, ha úgy állsz az egészhez, hogy el sem olvasod, amit írok ?
márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 DK-s ***** válasza:
32%

Jeffrey Spender-nek:


Szerinted a vitánk szempontjából releváns, hogy az oroszok mikor kezdtek ártatlan Ukrán civileket mészárolni Ukrajna területén?

márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 DK-s ***** válasza:
26%

Jeffrey Spender-nek:


Ha nem gondolod úgy, hogy a #34-es kérdésemnek van jelentősége az orosz-mosdatásoddal szemben, akkor folytasd nyugodtan. De azokat sem fogom elolvasni, mert szerintem viszont mindegy hogy mikorra datáljuk.

márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 Jeffrey Spender ***** válasza:
36%

Áruld el már, te miért démonizálsz, és torzítod a valóságot, hogy az oroszok civileket mészárolni mentek oda ?


Vannak az öncélú háborúk, és vannak a kiprovokált háborúk.


2014-ben még jogosan avatkoztak be az oroszok, és az vértelen is volt, csak 2022-őt rontották el. De ott sem népirtás a céljuk.


És a háborús indok is megvolt, Ukrajnában államilag támogatták a szélsőjobboldali szabadcsapatokat, és az Ukrán Hadsereg felsővezetésében is sok a szélsőjobboldali.



cdn.nwmgroups.hu/s/img/i/1502/20150226ukrajna.jpg


Servicemen of the Ukrainian Azov battalion attend an oath ceremony in Kiev on October 19, 2014. New members of the battalion leave Kiev after the oath to serve in the Lugansk and Donetsk regions of conflict-torn eastern Ukraine. AFP PHOTO/GENYA SAVILOV



[link]


Itt van ez a felvétel, ez Melitopolban készült, mélyen ukrán területen, és ott az orosz katonai konvoj az fegyvertelenül, és békésen haladt, tehát az azt vezető katonák nem népet irtani mentek. És a helyi lakosságnak sem volt ellenkezése az oroszok ellen.


Azonban Kijev az az ukrán szélsőjobb darázsfészkévé vált, ott volt ellenállás, és kudarcot is vallott Kijev elfoglalási kísérlete.

márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 DK-s ***** válasza:
26%

Jeffrey Spender-nek:


Számtalan felvételt láttam, ami nem véletlenül lőttek le orosz katonák civileket. A legemlékezetesebb az volt, amikor egy térfigyelő, amit a ruszkik nem vettek észre, felvette ahogy szépen egyesével beviszik a civileket egy házba, "kihallgatásra". Nőket is. Legalább 41 embert számoltam meg. A probléma csak az volt, hogy kifelé már egy sem jött.


Tehát ne védd az Oroszokat, ne kérdőjelezd meg hogy egyfolytában gyilkoltak és erőszakoltak. Én láttam a felvételeket, nem egy olyan volt közöttük, amit maga az elkövető készített. Tudod a darkweb kevésbé (🤣) cenzúrázott mint a felszíni.


Rohadt mészárosok, bűnözők gyülekezete.



És ez az a kezdőpont, amit a vitánkban nem vagyok hajlandó átlépni. Ahhoz hogy elítélhesd az Ukránokat, feltéve hogy ők küldték a terroristákat, kettős mércét kell alkalmaznod. Azt kell mondanod hogy az oroszok JOGOSAN gyilkolászták a civileket, az Ukránok pedig nem.

márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 DK-s ***** válasza:
26%

Ismét Jeffrey Spender-nek:


Ha pedig azzal jönnél, hogy az általam látott esetek nem általánosan jellemzőek, ritka kivételek, akkor a mostani terrorcselekménynek is meg van a joga ehhez a minősítéshez!


"Valahol" qrvára félresiklott az értékrended!

márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

"Számtalan felvételt láttam"


Van hozzá linked?

márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 DK-s ***** válasza:
19%

#39-nek:


Ha figyeltél volna hogy a darkweben néztem, akkor nem kértél volna linket.

márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!