Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a terrorista...

Mit gondoltok a terrorista merényletről Orosz országban?

Figyelt kérdés
márc. 27. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

9, akár vertek, akár nem, nekem nem kell személyeskednem másokkal ahhoz, hogy önálló véleményem legyen, amit vállalok. A véleményem az enyém, bántalmazás nélkül is.


8, ostoba felfogás, de ezt az embert, ezt a politikai vezetést ők termelték ki -ugyanúgy, mint mi-. Nem tudok sajnálni egy olyan népet (még akkor sem, ha tudom, hogy nem mindenki támogatja a népirtást), aki poszton hagy egy népirtót.

márc. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

11: ostoba vagy. akkor te is egy orbánnyalonc korrupcióhajlamú piti tolvaj vagy mert magyarországon a fidesz kormányoz.

"még akkor sem, ha tudom, hogy nem mindenki támogatja a népirtást"

na ezzel pedig be is bizonyítottad hogy tényleg egyszerű, buta lény vagy.

márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
12, akármilyen ostoba, vagy buta vagyok, a véleményem az enyém és büszkén vállalom, akár kapok érte sárga csillagot, akár nem, de 0rbános, ha valaki, én végképp nem vagyok.
márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
pedig a leírásod alapján az vagy. azzal hogy tagadod azt jelenti hogy a saját írásod se érted. bravó!
márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Össze vagyok zavarodva, ha ostoba és buta vagyok, mégis, miért kellene a saját irásomat értenem? Ez nem az osotba és buta emberek kiváltsága.
márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!