Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy nem félnek a terroristáktól? Nyilvánvaló hazugság, de mire jó?

Figyelt kérdés

[link]


Nyilván félnek, csak ennek ellenére kimennek, ami érthető is. De minek hazudni, ha megkérdezik? Ezzel csak provokálnak még pluszban.



2017. máj. 28. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mitől olyan nyilvánvaló, hogy félnek? Pszichológia PhD-d van?
2017. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Énse félek tőlük. Mivel nagyobb annak az esélye, hogy elüt egy autó, de még annak is, hogy repülőbalesetben meghalsz, vagy agyoncsap a villám.
2017. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
A terroristák célja a félelemkeltés....komolyan oylan nehéz megérteni,hogy ere nem az a válasz,hogy igen félünk tőletek,az akcióitoknak meg van az eredménye,így jó úton haladtok,csináljátok csak tovább,mert ezekkel a módszerekkel az egész európai társadalom úgy ugrál,ahogy ti fütyülök...
2017. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy a mondás tartja, nem az a bátor, aki nem fél, hanem az, aki legyőzi a félelmét. Ők legyőzik.
2017. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Ahogy a mondás tartja, nem az a bátor, aki nem fél, hanem az, aki legyőzi a félelmét. Ők legyőzik."


Én is pont ezt mondtam.

2017. máj. 28. 19:28
 6/16 A kérdező kommentje:

"Énse félek tőlük. Mivel nagyobb annak az esélye, hogy elüt egy autó, de még annak is, hogy repülőbalesetben meghalsz, vagy agyoncsap a villám."


Magyarországon egyelőre még igen, de nem abban a városban. Igenis reális esély, főleg, ha direkt még hangoztatják is, hogy nem félnek. Én azt gondolom, hogy nem félelemről, ahnem bátorságról van szó, és nem kell ehhez Phd.

2017. máj. 28. 19:29
 7/16 A kérdező kommentje:

"komolyan oylan nehéz megérteni,hogy ere nem az a válasz,hogy igen félünk tőletek"


nem azt mondtam, hogy ez legyen a válasz, csak nem kell hazudni, vagy nem kell megkérdezni az újságírónak a nyilvánvalót, kérdezze azt, hogy miért vagy olyan bátor? egyébként meg nem tudom, hogy mi a céljuk, mi a pszichológiájuk, nyilván a félelemkeltés is, és örülnek neki, ha egy tucat ember megölésének mellékes terméke, hogy több millióan félnek, de alapvetően ha azt látják, hogy az emberek nem félnek, attól nem lesz kevesebb a terrortámadás, mert a motiváció az, hogy konkrét kárt okozzanak, emberéletben, és káoszban, sőt ha sokan azt hazudják, hogy nem félnek, talán még motiválják is a terroristákat, szerintem jobban, mintha azt látnák, hogy mindenki retteg, de rettegve csinálja a dolgát

2017. máj. 28. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

# 6/6 Időpont ma 19:29


"Magyarországon egyelőre még igen, de nem abban a városban."

Baromság.


Plusz: Aki legyőzte a félelmét, ugyanúgy nem fél. Tehát akkor miről beszélünk, ha te is azt mondod, hogy nem félnek?

Kevered kicsit a dolgokat.

2017. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
#5: Alapvetően abban nem értünk egyet, hogy szerinted, ha azt mondják hogy nem félnek, pluszban még provokálják is a terroristákat. Szerintem meg, ha kimutatják a félelmüket, sokkal inkább újabb akciókra bíztatják őket, hiszen látják, hogy "jó úton" haladnak, sikeres a félelemkeltés.
2017. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem. Én félek tölük mint ördög a szenteltviztöl. A TV-ben is meggyözödök arrol, hogy félnem kell, rádioban is. Az interneten is látom amit látok. Már arra is gondoltam, hogy mondatok szentmisét az áldott miniszterelnökurért, de azt hiszem ez sem oszlatná el az én nagy félelmemet. Szoval nem tudom mit tegyek? Adnál tanácsot? (Aztán közben arra is gondoltam lehet, hogy ök azért nem félnek mert nem Magyarországon élnek????? Van tartásuk? Gerincük?)
2017. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!