Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban legális lett a...

Németországban legális lett a fű használata. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
az én véleményem az hogy igy is sok függőség van már a világon... és mindet be kellene tiltani... nem értem hogy egy ember miért akar """kábulni"""?? miért teszi tönkre az egésszégét? ez mind a pia, cigi, egyéb drogokra is vonatkozik.. itt vagyok 25 éves.. egy csepp alkoholt nem ittam, nem cigiztam és semmi ilyen.... és nem is fogom ezeket kipróbálni mivel ezek DROGOK!

ápr. 3. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"itt vagyok 25 éves.. egy csepp alkoholt nem ittam, nem cigiztam és semmi ilyen.... és nem is fogom ezeket kipróbálni mivel ezek DROGOK!"


Szilveszterkor se iszol egy korty pezsgőt sem?! Ezzel szerintem túlzásba esel ha így van. Én 41 éves vagyok. Atom részeg még soha nem voltam. Becsiccsentve jó társaságban is kb egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor. Ezt messze nem nevezném függőségnek. Cigit próbáltam kamaszként. Nem jött be, így nem is szoktam rá. Életemben talán két szálat szívtam el összesen. Drogokat nem próbáltam, de nincs is rá ingerenciám.

Így rátérve az eredeti kérdésedre, teljesen hidegen hagy. Az én életemben semit nem változtat. Mint ahogy az sem, hogy más a németeknél füvezik. Ha van rá igénye, egészségére!

ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Így van. szilveszterkor sem iszom.. max kölyökpezsgőt
ápr. 5. 00:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk a hatását, ha majd már nálunk is engedélyezik. A cigiét látjuk, hullik a nép tőle rendesen, ki fiatalon, ki öregen. A fél életemet passzív dohányosként éltem, nem lettem tőle egészségesebb, sőt. Ilyesmire számítok egy másik növény égetésével kapcsolatban is, ha azt be kell szipákolnom. Akinek jólesik szívja, csak nekem ne kelljen ugyan azt tennem kötelező érvénnyel.
ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet. Végigpróbáltam az országban beszerezhető legális és illegális drogpalettát - akadnak érdekes tapasztalataim.

Az alkohol és a fű mértékletes fogyasztásával szerintem nincs baj.

Alkalmi fogyasztás tekintetében még egy két keményebb hatóanyag is belefér (kivéve heroin, ICE stb.)

Szerintem senkinek sem ártasz azzal ha időnként egy spanglival oldod a feszkót.

máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!