Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha novemberben Trump kerülne...

Ha novemberben Trump kerülne hatalomra, garantált, hogy 4 év múlva demokrata jelölt nyerne?

Figyelt kérdés
Egyrészt ennek bűnözőnek a párton belül támogatottsága sincs már, de baromi nagy tömegeket meg tud mozdítani. Viszont feltételezhető, hogy tönkrevágná az USA gazdaságát, ahogy azt 4 éve is tette. Én bízom benne, hogy nem választják újra, de sajnos eléggé szoros az eredmény. És a jelenlegi külpolitika, Biden demenciája nem tudom mennyire kedvez.

ápr. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Eléggé
ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
26%

Hajrá Republikánusok!

Hajrá Trump!

ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mivel Trump nem indulhatna újra, Biden meg addigra végképp nem lesz alkalmas indulni, sajnos a fene tudja, mi lenne/lesz 2028-ban... Egyszerűen senki sincs jelenleg, DeSantis is hihetetlenmód leszerepelt. Az egész azon múlik, hogy melyik párt képes felépíteni egy jobb indulót az átlagember szemében.
ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Marhaság, miért vágná tönkre a gazdaságot, 4 év sem tett semmi ilyet.
ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
Én nem védem Trumpot, de gazdasági szempontból csak azt lehet a szemére vetni, hogy amikor a Fed elnöke el akarta kezdeni emelni az alapkamatot, akkor kirúgással fenyegette meg. A gazdaságot a Covid és a lezárosok vágták tönkre, nem pedig Trump. Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem lehet megmondani, hogy 4 év múlva mi lesz, mert mindkét párt másik jelöltet fog indítani, mint most.
ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!