Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij arcára már kiül,...

Zelenszkij arcára már kiül, hogy meg van törve?

Figyelt kérdés

Most jutott el odáig, hogy nem fognak nyerni?

Momdjuk véleményem szerint az oroszok útja utána csak dél felé mehet, úgyhogy Izrael se örülhet annyira Ukrajna vereségének.


ápr. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Színész.

Jól megtanulta az ilyesmit, pofák vágását.

ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 47. ***** válasza:
60%
Inkább a kokain
ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Az valóban kérdés, hogy mi lesz a vesztes uki hadsereggel?

Mert az oroszok egy esetleges fegyver letétel után a családjukkal együtt öletnék meg őket ha megadnák magukat.

Ergo Ukrajnában nem maradhatnak.

ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Tehát azért halt meg több 1000 Ukrán a fronton, hogy az amerikai szociológia tanszékeken a lilahajú felvilágosultjai 1-2 hónapig legyen mire visítanak, majd mikor megunták azt, mint a taknyos zsebkendőt dobják félre, s Bidenék kihátrálnak Ukrajna mögül, mert nincs politikai haszon már benne?


Ezért voltam végig Orbán véleménye mellett, mert féltem hinni abban, hogy a világ kiáll Ukrajna mellett, és megvédi, s akkor már jobb lenne 0.-ik pillanatban azt nyomatni, hogy adjanak fel területeket, s akkor nem hal meg ki tudja mennyi ember.


Halálok számát kimaxolták a libsik, s a taknyos zsebkendőd eldobják. Ha tényleg ez történik, s bukik Ukrajna, ez a világ szégyene.

ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem tudom, legbelül sztem már tudja ezt egy ideje. 1944-ben már a legtöbb náci sem bízott abban, hogy megnyerhetik ezt a háborút, akkoriban kezdtek el előtörni az ilyen csodafegyveres reménykedések.
ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

zelenski összexara magát.Ez érthető.

Itt van egy közelgő vesztes háború vége fele.Az emberei nem akarnak megdögleni menni és ott van az is,hogy hogy fogja elmagyarázni az a sok hazugságot,hogy így győzünk meg úgy győzünk!

Nem hogy Krímet nem fogják visszakapni,hanem Ukrajna egy része is elveszett.Az ország romokban,nagy adósághalmaz,eladott állami vagyon,a lakoság elmenekült,a másik részének meg elege van.

Visszaüt a kommunikáció, a sok ígérgetés,a nagy szavak, sok dezinformáció,amit a sajátjainak is elhintett!!

Én nem lennék a helyében az elkövetkező hónapokban!

ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!