Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU miért nem tesz semmit,...

Az EU miért nem tesz semmit, hogy Európa keresztény maradhasson?

Figyelt kérdés

Ha nem is keresztény, de akkor legalább ateista. Viszont az iszlám vallás rohamosan terjedni kezdett. Egyszer ők kerülnek jelentős többsége. Majd a fehér nőknek is hidzsábot kell viselni?

Tudom, hogy vallásszabadság van, de azért szerintem ti se szívesen élnétek muszlimok között.


ápr. 27. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Jól van ez így. Ha iszlámra van igény, akkor legyen az.
Szerintem is aggasztó, hogy ilyen ütemben terjed az iszlám. Tenni kellene valamit.
19 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

A kérdés nem pontos.

Inkább az a kérdés hogy az EU jelenlegi vezetése miért tesz meg mindent azért, hogy Európa NE maradhasson keresztény? Mert konkrétan erről szólnak az intézkedéseik, nem csak nem segítik annak maradni, olyan döntéseik vannak amikkel ártanak és leépítik.

ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

Testvérem a németeknél él. A gyereke már felnőtt, de könnyen előfordulhat, hogy mivel a vendéglátásban dolgozik problémája lesz a muszlimokkal - akiknél ugyebár az alkohol tilos, a nők szórakozása tilos stb.

Remélem nem történik meg hogy az ultra liberális testvérem megbánja amiért tapsolt az illegális migránsok befogadásának, mert pár éve az nem zavarta, hogy míg neki 10 év, egy házasság és több legális munkahely, tökéletes nyelvtudás kellett a német állampolgársághoz, addig az illegális migránsoknak nem kell semmi.

Ahogy nagyon remélem, hogy abban a kerületben ahol él és dolgozik nem a muszlimok veszik át a hatalmat, mert egyedülálló nőként akkor még az utcára sem tud kimenni majd.

ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
90%
Nem terjed rohamosan az iszlám az EU-ban, Németországban még csökkent is. Az Eurobarometer legutóbbi felmérése szerint kemény 1,5% a muszlimok aránya az EU-ban. Magyarországon viszont a legutóbbi népszámlálás szerint megduplázódott a számuk :)
ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Orbán miért nem tesz semmit?
ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

#3 Gratulálok. A 2010-es 3000-es létszám 2021-re lett 8500 muszlim Magyarországon.

Szerintem nem ugyanaz a probléma, hogy 5 év alatt 900 ezerrel több muszlim van Németországban és így már 5 millió muszlim van ott.

ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mad Max2 ***** válasza:
61%

Én nem vagyok vallásos (hivatalosan görögkatolikus vallású vagyok, mert hogy csecsemő koromban megkereszteltek)


Europa országai világi törvények és világi normák szerint müködik már rég óta, Az europai emberek nagy része nem vallásgyakorló, nem vallásos.

Tehát értelmetlen ezt a kersztény vallásoságot hajtogatni.

Meg aztán valóban vallásszabadság van, mindenki olyan vallást választ magának(europában) amilyet csak akar.

Tehát ha valaki keresztény akar lenni az keresztény is.

Annaka világnak már rég vége europában hogy eröszaokas téritsék katolikus hitre a népeket.


A vallás hanyatlóban van, a nyugati világ felvilágosúlt igy egyre kevesebben vevők ezekre a mindenféle egyházakra, amik képmutatók, és semmit nem nyújtanak az embereknek.


Ugyanis a vallás, és az egyházak kérdése más tészta

Lehet hinni istenben anélkül is hogy valaki lobogtassa a keresztlevelét hogy ő melyik egyház birkája!

ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

MadMax tipikus bérenc módjára mellébeszélsz.


Piros.

ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

A nyugati politikai/gazdasági elit elemi érdeke, hogy senki ne kezdje el feszegetni a kérdést, hogy miért a társadalom 1%-a birtokolja az összvagyon 90%-át.

Ahhoz, hogy az "alacsonyabb" társadalmi osztályok ne tudják a hatalmukra veszélyes tömeggé szervezni magukat, fel kell aprítani a közösséget minél kisebb, összefogásra képtelen egységekre.

Ezért öntik szervezetten a muszlimokat a keresztény Európára, ezért van százféle társadalmi nem, ezért támogatják minél több rassz egymás mellett élését. Ha az iszlám tömb nagyon megszervezi magát, majd támogatják a keresztény közösségeket. A lényeg az irányított káosz fenntartása.

ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Ki nem szarja le a vallást? Húsvétkor voltam templomban és csak tengenek lengenek a 80 évesek a templomban. Ti is a keresztény európáért vagytok oda aztán a legtöbbetek még egy misét se látott.
ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mad Max2 ***** válasza:
85%

A muzulmán vendégmunkásokat nem azért hozzák mert hogy nem keresztények, hanem mert fogy eurpa népessége sé kell aki dolgozzon a gyárakba.


El kell dönteni hogy europa lassan elfogy, elsorvad, vayg továbbra is a vendégmunkások munkaerejével potolja akieső munkaerőt.

De most az hogy mia vallása ki nem szarja le?


Amugy a kérdező vajon mit tud a keresztényi hitéletről?

Mert pofáznia kereszténységről, meg keresztény életet élni az két külön dolog ám

ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!