Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok ahhoz a német...

Mit szoltok ahhoz a német javaslathoz,hogy a NATO területéről biztosítsák Ukrajna légvédelmét?

Figyelt kérdés

Lengyelország vagy Románia területéről lőjék le az Ukrajnát támadó orosz rakétákat – fogalmazta meg korábban javaslatát Nico Lange, a Német Kereszténydemokrata Unió (CDU) politikusa, valamint Heinrich Brauss, a német fegyveres erők nyugalmazott altábornagya.


Lange szerint ugyanis ezzel a megoldással akár egy 70 kilométer széles biztonsági zónát is létre tudnak hozni Ukrajna Lengyelországgal, Szlovákiával, Magyarországgal és Romániával közös határán



máj. 12. 11:43
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
29%

30, köszönöm, de, akármilyen ostoba is vagyok, tudok személyeskedés nélkül is véleményt és válasz irni, majd, ha megy másnak is, akkor fogok erre reagálni.

Ostobázni, bárki tud, érdemben, de ez nem érdemi vita.

A véleményem továbbiakban is fenntartom Putyinról, akit fenyegetésnek tartok a saját jövőmre nézve, de erre nem várok tőled választ, vagy reagálást az ostobázás után.

máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
61%

31: aki ennyire buta az ne sajnáltassa már magát. inkább arra lenne eszed hogy elolvasd a cikket amit linkelsz, mert nagyon durván csúsztatsz. látszik hogy óriási luxus nálad a gondolkodás.

ha meg ennyire aggódsz a jövőd miatt akkor ne itt a gyk-n hazudgálj hanem eredj a frontra és védd meg a jövődet. ja hogy ahhoz fel kéne emelni a segged? aztán ha beszólnak, még te nyávogsz. :D

máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
45%

# 24-es


Szerinted hogyan kerültek a Krímbe az oroszok ?


Van olyan érzésem, hogy úgy szakértesz még a Krím témájában is, hogy nem tudod, mi az, és merre van, csak a Portfólió, meg a Juronyúz összegányolásaira telik neked ...

máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

# 8



" Tegnap előtt Belarusz, tegnap Grúzia, ma Ukrajna "



Egyrészt miért Belarusznak divat nevezni, miért nem Fehéroroszországnak ?


Másrészt Lukasenkó 1994 óta szakadatlanul elnöke Fehéroroszországnak.


Harmadrészt Fehéroroszország államszövetségben van Oroszországgal 1999 óta.


Negyedrészt Fehéroroszország nem is létezett 1922 előtt.



- Oroszország háborúzik Grúziában, akkor az példátlan, súlyosan felháborító, és elítélendő dolog, egy szemét, szankcionáljuk őket, és tiltsuk ki őket mindenhonnan.


- Azerbajdzsánban Ilham Alijev örökös államelnök, 20 éve, háborúzik Örményországban, minden létező bűncselekményt kimerít, és dicsekedik is velük mind az interneten, mind a nemzetközi sajtóban, mégis Ursula von der Leyen azt jelenti be a hívalkodóan megrendezett sajtótájékoztatón, hogy kiemelt partnerország Azerbajdzsán



[link]



Csak én érzek kettős mércét ?



Ukrajna az 1992 óta vitatott, és potenciális háborús ország volt.

máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
39%

33-34, azt érzel, amit akarsz. Én nem szeretem a ruszkikat, elég sokat ártottak annak az országnak, amiben én felnőttem.

Viszont, voltam olyan szerencsés helyzetben, hogy külhonban együtt dolgoztam több ukrán és orosz emberrel is. És, amikor, nemzetiség nélkül ugyanazt mondja mindkettő és ugyanúgy Putyint kiálltja ki bűnösnek, mondom az orosz is, akkor hajlamos vagyok hinni az erujónyúznak, mert ők ugyanazt erősitették meg, csak más forrásból, mint az én ukrán és orosz kollégáim.

Nem minden orosz ért egyet azzal, ahogy ez az ember vezeti az országot és ahogy letámadta Ukrajnát.

Ha ez kettős mérce, nálam jobban senki sem méri kettővel ezt a tömeggyilkos rohadékot.

máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

# 34


Sajnos vannak emberek akik még mindig nem értik és nem tudják fejben feldolgozni történelmet.


Vagy szándékosan egyoldalúak, és elutasítóak. Csak mire jó ez a fullba tolt ellenkezés ?



Az oroszok csak 1945 nyomán ártottak nekünk, azelőtt nem volt konfliktusunk velük, és nem is foglalkoztak velünk.


Azelőtt az osztrákok, és a németek ártottak nekünk. Meg a török.



Ami történt, az úgy történt meg, hogy Hitler mind az oroszokat, mind az ukránokat, mind a tatárokat Untermensch-nek, fajilag alsóbbrendű, kiírtandó, rabszolgaságba vetendő, alacsonyabbrendű népnek tartotta. Illetve nagyon is vonzónak tűnt Szovjet-Oroszország mezőgazdasága, meg a Dnyeper folyó biztosította energiatermelés.


Ezt akkoriban nyíltan, és őszintén felvállalták a filmhíradóban.


Továbbá Németország vezette Egyesült Európáról zengett a sajtó.


https://www.youtube.com/watch?v=LqW-WFF3vMo



Ennek jegyében 1941. június 22-én megtámadta Szovjet-Oroszországot, ahhoz a hadjárathoz csatlakozott Magyarország is, nem csak mi, sokak mások is. Majd nem úgy alakultak a háború menete, ahogy Hitler elképzelte, sőt vereséget szenvedett az egész Tengelyhatalom, vele együtt mi is, és a többiek is.


Magyarország vesztes, és rossz oldalon vett részt a világháborúban, és büntetésből kaptunk megszállást.


Pedig az oroszok 1941 márciusában üzentek, hogy itt nagy háború lesz, jobban tennénk, ha kimaradnánk, és az ő győzelmük esetén értékelnék pozitívan a mi semlegességünket.


De nem, mi nem éltünk ezzel a lehetőséggel, hadat üzentük csak azért is az oroszoknak, és asszisztáltunk a németek háborús bűneihez, és csodálkozunk teljesen bután, hogy Miért kaptunk büntit.


Ez már történelem, nem tudsz rajta változtatni, és a sérelemdédelgetési szándékodat sem értem.


A II. világháborúhoz vezető rossz politikai döntések után már illene észhez térni, és realista, pragmatikus politikát és gondolkodást kell folytatni, nem pedig állandóan nonszensz sérelmi politikával élni.

máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%
Most látom, rosszul számoztam, de szerintem a lényeg átjön :D
máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%

" elég sokat ártottak annak az országnak, amiben én felnőttem. "



Szerinted nem volt semmilyen II. világháború, hanem teljesen indokolatlanul rohantak le minket, és másokat az oroszok, ők voltak a háború egyoldalú kezdeményezői ?


Tudod, hogy milyen kimenetelei voltak ?


Ha Hitler terve bejött volna, az "Ő Megoldásai kézikönyve" alapján mi magyarok is másodrendű szolganépként kint kapálnánk a Volga mentén, a többi közép-európaival és kelet / délkelet-európaival együtt, nem pedig a Gyakori Kérdéseken hadakoznánk egymással.


Lengyelek meg nem léteznének.


Az oroszok meg durván meggyérített lélekszámmal, lélegeztetőgépen léteznének az Urálon túl.


Tök jó alternatíva lett volna az ilyen ?


És valamiért mégsem divat haragudni a németekre ezért.


Ellenben ez a mesterségesen felfokozott oroszellenesség ...



[link]


[link]

máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
39%

Milyen szép ami valaki "mi" mint egységes nép szerint hivatkozik a Horty-korszak döntéseire...


Valóban vannak akik nemértik.

máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

# 39


A nép az mindenhol egyhangúan, és ellenkezés nélkül követi a politikusok önkényesen összehozott döntéseit.

máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!